Hei, tuli hommattua käytetty Genano 350 ilmanpuhdistin.
Suodatin vaihdettu ja laite pesty sisältä. Laitteessa on asiallinen käyttöohje, mutta ei sanaakaan miten tuo huoltovalo resetoidaan.
Yrityksen politiikka on myydä "puhdasta sisäilmaa palveluna", joka varmasti selittää tätä asiaa. Eli rahalla saisi huoltoa. Mutta, alkaahan tuota vanhaa laitetta olla myynnissä huutokaupoissa ja Torissa. Veikkaan, että kotitaloudet eivät maksa tällaisesta huoltopalvelusta. Hyvin simppeli laite huollettavaksi kuitenkin.
Olisiko jollakin tiettoa, miten tuo nollaus tapahtuu? Kiitos!
Genano 350 huoltovalon resetointi?
Anonyymi-ap
1
300
Luetuimmat keskustelut
Poliisi yritti murhata mopopojan
Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti7091733Mopomiitti!
Menikös öoliisilta yli tuo mppedinkans kisaaminen tais olla melkoinen riski vahigoittaa tarpeettomasti jopa kuolla tuoss272898- 67857
Poliisi kiilasi mopoilijan
Ylellä leviää video jossa poliisi pysäyttää rajusti kiilamalla mopo pojan. Toivottavasti poliisi ottaa tuosta mallia myö108661- 32581
- 88557
- 32540
Käviskö tällainen suhde
Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E61539- 42522
- 37520