Mitään tuskin

Anonyymi-ap

tulee tapahtumaan tämän vuoden puolella. Olen tavattoman uupunut kaikesta kokemastani ja pelkkä kotona oleminen on uuvuttanut lisää! Elämä on äärettömän tylsää, jos ei ole edes osa.aikatyötä!

5

549

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jos vielä tulee se tunne että haluan parisuhteen, niin etsin suunnilleen itseni ikäistä miestä! Mutta voi käydä niin, että aivan liian kauan jatkuneiden rankkojen vuosien takia en jaksa enää koskaan tutustua keneenkään!

      • Anonyymi

        Kunpa olisin saanut sen itselleni hyvin mieluisan vakituisen työpaikan! Sen jälkeen elämässä ei ole ollut juurikaan ilonaiheita, koska en olisi koskaan antanut suostumasta projektin aloittamiseen ja projekti on ollut lähes pelkästään negatiivinen kokemus! Monta kertaa olen ajatellut, että kunpa se olisi ollut vain pahaa unta!Ja siihen herään, että sitä se ei valitettavasti koskaan ollut!


    • Anonyymi

      En pidä siitä että huutelet kautta palstain kuin olisit siinä projektissa!!

    • Anonyymi

      Voi olla uupunut ja ihan loppu vaikka on kokopäiväisesti töissä. Kunnes joku päivä kaatuu saappaat jalassa.

    • Anonyymi

      Palstan porukka on kaikki jollain tavalla uupunutta ja jo vähän sekaisin myös.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kunpa minä tietäisin

      Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv
      Ikävä
      24
      2385
    2. paras asia kaivatussasi?

      ❤️‍🔥
      Ikävä
      112
      1987
    3. Vihaan sua todella paljon.

      Tiedoksi vaan 🙃
      Ikävä
      113
      1637
    4. Syitä välttelyyn

      En ennen ole kokenut tällaista. Miksi vältellään jos on ihastunut vai onko se aina merkki siitä ettei kiinnosta?
      Ikävä
      42
      1493
    5. Yksi päävastuullinen heitti lusikan nurkkaan.

      Toivottavasti omaisuuden hukkaamiskielto tulee välittömästi.
      Ähtäri
      9
      1437
    6. Miksi kaivattunne

      ei pystynyt koskaan kertomaan tunteistaan? Teitkö oikean valinnan kun lähdit etääntymään? Kuinka kauan olisi pitänyt odo
      Ikävä
      90
      1045
    7. Purrasta tehty huoli-ilmoitus

      Näin lehti kertoo https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0f1cfaf0-d4e4-4a97-9568-c27b3199b016
      Maailman menoa
      120
      976
    8. Tiedätkö ketään toista jolla on sama kaivattu

      Eli joka ikävöisi samaa henkilöä tällä palstalla? Tai muualla? Tiedätkö miten kaivattu suhtautuu tähän toiseen verrattu
      Ikävä
      15
      929
    9. Olisin halunnu vaan tutustua

      Ja kevyttä olemista... Mutta ei sitten. Ehkä mies säikähti, että haluan heti kaiken. 😅 Kävisi ihan sellainen kevyt meno
      Ikävä
      35
      927
    10. Pelottaa kohdata hänet

      En tiedä jaksanko tai kykenenkö. Tuntuu jättimäiselle vuorelle kiipeämiseltä. Pitäisikö luovuttaa. Pitäisi. En jaksa nyt
      Ikävä
      87
      925
    Aihe