Timo Soini on kepuli toinen, eli no: 2. Perussuomalaisten petturi, joka joutaa kyyditä Kouvan Karhulan kautta itärajalle ja antaa 200 m etumatkaa ennen rajalinjaa. Karhulassa hänelle annetaan viimeinen voitelu, kupataan kouvalaisten kepulien käsissä, oikein kunnolla.
Jaakko Itälä oli, oli sanan varsinaisessa merkityksessä kepuli 1. Eli kepuli ensimmäinen. Hän on jo rangaistuksensa saanut. Raskaita multia hänelle.
Timo Soini kepuli no: 2
Anonyymi-ap
4
261
Vastaukset
- Anonyymi
Soinin pitää liittyä nyt kepuun kun aittakumpu loikkasi persuihin. Pitäähän siellä joku Jumalan mies olla. On sillä kyllä aika nurkkakuntaiset mielipiteet näin ateistin silmin.
- Anonyymi
No olipa hyvä ettei soini liittynyt persepuolueeseen.
- Anonyymi
Soini osaa heruttaa,arvostan.
- Anonyymi
Soini on omiaan Kepulien liikenneympyrään pyöriin loppuelämäksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 744197
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans823898Surullista
Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa572448Muuttunut käytös
Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?642286Väkeä oli liikkeellä
Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik371978- 491879
- 1041744
- 561652
Kummallista
Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?551643- 611521