Nina Mikkonen

sairastaa neurologista sairautta essentiaalinen vapina joka voi muistuttaa parkinsonismia oireiltaan. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/274045cb-32f4-4c3b-ab9e-f5fec9cdd6e6
13502
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Voi sentään ja pitää kaikki sairaudet itkeä mediaan.

Äänestä
  • On pakko pysyä julkisuudessa ja näin saa tääkin nainen leipää pöytäänsä..

    Äänestä

Missä tässä se uutinen on ? Tiedetty ja nähty jo vuosikymmeniä.

Äänestä

Voisin tikata saumaan.

Äänestä
  • Siitä vaan jos mielesi tekee 😂.

    Äänestä

Turhaakin turhempi koko tyyppi.

Äänestä

Mullakin vapisee jännittävissä paikoin. Koville otti päästä irti tuosta vapinasta.

Äänestä

Muistan Nina Mikkosen aika snobina. Kuvasivat jotain videota kun olivat syömässä, tarjoilija erehtyi kysymään jotain ja sinutteli. Sitä sinuttelua sitten kirjakielellä taivasteli koko perhe. Ukolle oli varmaan liimattu stetsoni päähän ja oli niin Amerikkaa.

Äänestä
  • Siihen se kiteytyy niidenkin sivistys, tai pikemminkin sivistyksen puute.

    Äänestä

Hinnalla millä hyvänsä yrittää pysyä julkisuudessa. Aina on jotain "uutta" kerrottavaa ja media tarttuu niihin.

Äänestä
  • noi tyrkkylesket, Mikkonen, Kanerva, Nykänen ovat kuvottavia pyrkyreitä. Kukaan terve ihminen ei patsatele kuolleen muistolla kuten nää.

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    noi tyrkkylesket, Mikkonen, Kanerva, Nykänen ovat kuvottavia pyrkyreitä. Kukaan terve ihminen ei patsatele kuolleen muistolla kuten nää.

    Nyt osuit, 3 tyhjä päätä roikkuneet julkisuudessa vain siksi että olivat napanneet törkyisen äijän.
    Niin Kanervan, Mikkosen kuin Nykäsen toilailut muistetaan, puutarha-stetsoni-viina avainsanoina.

    Äänestä

Ja Varpu Hintsanen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

sairastaa neurologista sairautta essentiaalinen vapina joka voi muistuttaa parkinsonismia oireiltaan. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/274045cb-32f4-4c3b-ab9e-f5fec9cdd6e6

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu