Haluta seurustella? 🤣🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡m-n🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
ei taida kukaan sun kanssa
Anonyymi-ap
47732
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 47
Vanhimmat
Enpä hirveästi käy ulkona. Mitä itse teet? Vahtaat?
ei sun kannatakaan petolinnun perze 🤣🤡
On se kun eksän elämä on kiinnostavampaa kuin oma.
Exän elämä kiinnostaa enemmän kuin sun elämä. Sori, on ollut joskus hyväkin mies, samaa ei voi susta sanoa. Soriiiiii😁
Vaikeaahan se on naimisissa kun on.
Kaikki taakat nidkassa
Kassas on jo tyhjennetty. Kuulemma. ;)
-oikeeosote
He he hee>゜))彡⌒(ё)⌒>゜))彡○o。.
on
siis ok
En halua seurustella.
Kas, siskokin paikalla täällä.
Ei sun kaa kukaan halua olla vit*n hom*lli swedu
Jahtaa työajallakin Tinderissä naisia. Miten epätoivosta🤣🤣🤣ja vielä vanhat kuvat🤣😃 antaa itsestään täysin valhellisen kuvan, voi tsiisus😂😂😂älkää menkö naiset lankaan!!!!
vielä parempaa on jos nainen kuvittelee että joku haluis seurustella 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣kurpan kaa
Sulla se vammainen mies eikä olekin?
Pistän sut ensiviikolla jälki-istuntoon ja piiskaa karttakepillä sua niin kauan että huudat mun nimeä ja että oon sun elämäsi rakkaus! 🤣 Rakkaudella kurppa
Saisko viel liitupiirrosta Flamingon tuulikaapista ja pari automaattiotosta? Kansakoulussa ku jäi pari luokkaa välistä. ;)
-sivusta
En halua edes seurustella.
Mitäs se peili sulle vastasi!! 🤡🤡 n-m 🤣🤣
Tuplajöötit ei mahu ees peiliin. ;)
-sivusta
Oot kyl pimeä jos kuvittelet mult tuommoisia kirjoituksia. Sivust vaan
Eipä taida, missä vitsi?
Terveisin.hähähähähä.......
hähähähähähähähähähähähähähähähähähähähähähähähähähähä......................
Hyvästi.
https://m.youtube.com/watch?v=4tSo7Gt93P4
Ikuisuudesta ikuisuuteen asti........
Koukkunokan jokerikortti. Vain vanerilaatikko uupuu.
-sivusta
Juurikin nii🩵🩶
Mitä hauskaa tässä on😄
Vasta mua ulkona mies tuli kysymään että olenko sinkku. Mutta nyt tiedän että olen. 😁 ja seuraavan kysyjän kanssa lähden kahville. Palstalta on selvinnyt paljon asioita. Kiitos teille🙋♀️
Sä oot varmaa sitte se B-rapun Yön Hiljainen Sinfonia? ;)
-sivusta
Oltiinko me uimassa samaa aikaa vai?
Ei tod. !
Mikä tämän idea oli
Mulla on niin hyvät standardit ettei niihin kaikki yllä 👱🏻♀️
Mieluummin olen yksin kuin suhteessa jonka kanssa ei ole hyvä olla
Se on kyllä hyvä kun kirjoitat täällä mun puolesta ja mun tunnisteella (👱🏻♀️) jonka perusteella kaivattuni tietää mun hänelle täällä kirjoittavan. Säästyypähän multa aikaa kun hänelle täällä osoitat tietämättäsi kirjoituksesi. Voisin kyllä kirjoittaa tuon saman tällä kertaa 👱🏻♀️
Juuri noin minäkin ajattelen! Olen hyvin tarkka siitä keneen haluan tutustua ja keneen en! Ja siihen ei ole muilla mitään sanottavaa. Joten en ymmärrä sellaisia ihmisiä, jotka jäävät roikkumaan, kun eivät pysty hyväksymään sitä ettei toinen halua edes tutustua häneen, vaikka kuinka olisi yrittänyt hakea huomiota!
Selkeästi ei sinunkaan 🙊🙊🙊🙊🙊🐒
Ei tämä ikäiset enää seukaile. Ne tapailee ja jossakin vaiheessa vakiintuu.
Kyllä haluaisi, mut mistä kuvittelit mun haluavan seurustella jonkun kanssa?
seuraavassa elämässä sitten :) olen pysyvästi rikki
Haluat siis toistaa saman. Sitähän se tarkoittaa. Ei mitään glamouria.
onko sinulle nainen käynyt niin vai oletko mies? olenko antanut sinulle pakot tai en ole suostunut sinun linjaasi? moni toki haluaisi mutta ei vaan sovi elämämme yhteen. kohta kun on taas ihmisten lähettyvillä treffailla on kivaa, ja ulkomaalaisten kanssa sointuu parhaiten juttu, eurooppalaiset ja jenkit. ja heillä ei kiirettä yhteenmuuttoon, osaavat treffikultuuurin ja osa välillä etsii seuraa myös esim syömään, teatteriin, leffaan, lenkille jne.
Siitä olen hyvin kiitollinen. Niinkuin itsekin annoit ymmärtää.
Käskit etsiä itseäsi tyhmemmän miehen, ei niitä vissiin ole? 🤣
Oikeasti vastaus on, ettei mua kiinnosta seurustella kenenkään kanssa.
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Huoh.. en ole edes etsinyt. Vihaan "miehiä".
Mitä ne on? 🤣🤣🤣🤣jotain paskaaa😝💩🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪
On toisinpäin kyllä