Etkö sä jo

Kyllästy.
33531
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 33

Vanhimmat

Mihin?

Äänestä

Laita kun nimen ensimmäinen kirjain niin kyllästyn🙂

Äänestä

Joo, kyllästyn

Äänestä

Vihaa sulla tuntuu riittävän.

Äänestä
  • Mut ethän sä käy täällä🤭

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Mut ethän sä käy täällä🤭

    naapurin pena käy, siellä.

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    naapurin pena käy, siellä.

    No mitä siitä sitten. Pena pumppaa paremmin ko sä

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    No mitä siitä sitten. Pena pumppaa paremmin ko sä

    pena sen tuolta kahvihuoneen nurkasta huikkasi. oli siellä täällä käynyt. mulle kuulu onko pumpannut. minulla omat hillopurkit.

    Äänestä

  • Kuka on mielestäsi tämä yksilö joka on täynnä vihaa ja johon sysäät tätä omaa vihaa ja turhautumista? Oletko varma ettei asia elä vain omassa päässäsi? Sivusta T naiselta. Koitahan ryhdistäytyä jo sinäkin, ei se niin vaikeaa voi olla

    Äänestä

Sinuunko? En ikinä!

1Äänestä

Mun mielestä hauskaa 😄
Olen niin paljon fiksumpi miltä näytän, sen takia

Äänestä
  • Mut sähän ootkin aina parempi kuin kukaan muu

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Mut sähän ootkin aina parempi kuin kukaan muu

    Kts esim kommentti yllä

    Äänestä

Se on täällä silloinkin kun toiset panee jossain. Itse tykkään ajatuksesta.

Äänestä
  • Eikö naisetkin saa panna jos miehetkin saa?

    Äänestä

Kyllästyttää. Täällä vaan typerää naureskelua muiden kustannuksella. Mielenvikaisia sekä inceleitä.

Äänestä

Olen kyllästynyt.

Äänestä
  • Kiva tietää tämäkin.

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Kiva tietää tämäkin.

    Dude get hjälp. Sivusta

    Äänestä

yritetään kertoa teille siitä touhusta kun niin kostatte kaikkea ja hakkaatte. Oma tietoisuus niistä tietää.

Miesten kuuluisi nousta siinä itse, avarin sydämin, rohkein mielin, ritallirisin teoin. Kestää koetukset ja arvostaa puolisoa. Ei siinä ole tarkoitus hakata naista ruoaksi tai keinoksi saada lisää, tai mestata suvulle. Vaan nainen tukee miestä ja heidän omaisuus ja elämä on erilleen suvusta, mitä enemmän mies joutuu naiselle ja perheelle hakkaamaan sitä enemmän tippuu ja on häpeäksi myös naiselle. Eli naiset tekevät kyllä töitä ja yleensä miehet nautii tuloksista ja elämän laajentumisesta ja rikkaukista. toki tahtoo se olla, että naisen euro on vielä 0.80 euroa, mutta voi naisen tuloilla pitää perhettä pystyssä vaikka samoihin tuloihin ei yllä, ja rikastuttaa kotia ja elämää niin kuin miesten on vaikea saada.

Noin se menee. Kuulen aina vittuilua kaikesta, ja ennen vanhaa kateudesta on syntynyt vieläkin pahempia asioita, eli jos jotain on, se pitää osata kantaa. Ja esim jos on kaunis nainen puolisona joutuu mies enemmän töihin, myös naisten osalta. Siksi kaikki eivät kaunista jaksa kantaa.

Äänestä
  • Tämän hengästyttävän kommentin loppukaneettiin mainitsen, että syitä ne tuntuu etsivän lompakon tai jonkun muun paksuudesta

    Äänestä

En ,menen loppuun asti.Kyllä sinä tiedät jos yhtään olet horoskooppeihin perehtynyt.

1Äänestä

Ethän sinä saa minua pois, kun olen oikeasti ollut mukana sinua kauemmin, mitä emme vaan tiedosta.

Et sinä loputtomasti voi hakata minua, estää kaikkea ja syyttää asioista ja yrittää saada kauttani asioita mikä ei ole mahdollista. Hän sinulle ne antaa lainaan tai jotain myötä, minulla on ihan omat juttuni mistä rahat tulevat ja mistä tulee jatkossa. Älä häpeä elä sitä omaa tarkoitustasi ja omia juttujasi. Sinulla omat jutut, minulla omat.

Häpeä, kateus, katkeruus saa ihmiset toimimaan karsealla tavalla. En ole vielä itsekään oppinut miten noita ihmisiä ja heidän tunteitaan pitäisi käsitellä. Aikaisemmissa elämissä jopa minut tappaneet, tässä elämässä hyvin lähellä käyty.

jospa loppuisi jo.

Ja kiitos eräille ystävyyden toivotuksista, otan ne ilolla vastaan ja vein viestiä myös eteen päin.

Äänestä
  • Tota, onko palstasetä nyt niin, että prosessoit jotain turpiinsaantia vuonna nakki ja mie..tapp..vasara, josta et pääse yli? Nosta housut, niiistä nenus ja jatka elämää. T eräs ratkaisukeskeinen Terapeutti

    Äänestä

Kiusaamiset uhrit ei aina alistu.Minusta on oikein antaa takaisin.On tällöin oikeus olla Katkera.
Kaikki ihmissuhteet päättyy hyvin ellei siihen liity toisen tuhoamisyrityksiä.Se joka ensin tekee saa takas!Ihan hyvät ja huonot jutut!

Äänestä
  • Minusta raiskaukset uhritkin voisisivat sisuuntua ja "lyödä "takas.Ellei oikeuslaitos hoida hommaa on jonku muun se tehtävä.Raiskaaja ei tee yhtä kertaa,se vaanii muitakin.

    Äänestä

En. Pakko jonnekin avautua, ja elän tässä päänsisäisessä rakkauskuplassa, niin ajattelen siinä kaiken olevan vastavuoroista. Se helpottaa edes vähän.

1Äänestä

Suunnittelimme, että käytämme laiturissa painekyllästettyä lautaa, voiko sitä käyttää ja saako.

Äänestä
  • Eli niin hyvin on jäänyt palstasedän proosa naisesta laiturilla arskaa ottamassa mieleen? T naiselta osta hyvä ihminen vaikka joku lehti mitä pläräillä

    Äänestä

  • Luomulautaa laiturille. Jarkko Martikainen: Laiturilla

    Äänestä

Ilmeisesti en. Enkä ymmärrä luovuttaa.

Äänestä
  • Saatat olla toisten tiellä. Sotkemassa.

    1Äänestä

Hermot mennyt.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kyllästy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu