Nyt on kyllä jotain

Jännää tulossa, kun aurinkokennolliset monta vuotta vanhat lamput syttyi palamaan :D
6168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Soititko palokunnalle???

Äänestä
  • Höpsö.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Höpsö.

    😂😂😂

    Äänestä

Ihan selvä enne tulevasta mystisestä tapahtumasta. Ole varovainen ja laita valkosipulia tyynyn alle.

Äänestä

Näin etelässä ei vielä ole niin pimeää.

Äänestä

Jas Soo ja Kossun kotelolla? ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jännää tulossa, kun aurinkokennolliset monta vuotta vanhat lamput syttyi palamaan :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu