4 kertaa nähty. Ei pitäisi olla.
Onko tässä nyt perusteita olla pihkasa
Anonyymi-ap
17396
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Tottakai. Itse lasken 3 kertaa ja kyllä olen ihastunut!
Itselle riitti jo eka näkeminen, se oli laski ja vainaa.
Ihan ensi katse, vasten katseen....
https://m.youtube.com/watch?v=F_0q1liX7JA
Niin se tais olla aloittajallakin. Piti itselleen hokea että "ei mitään erikoista,et ihastu". Ei muuten auttanut. Huomenta jos satut lukemaan.
Me ei olla nähty vielä kertaakaan.
Pitäisi onnistua ihan yhdellä kerralla jos siinä toisessa on jotain,
jos tarvii useita tapaamisia niin ei se vaan toimi.
Eipä taida olla.
Kassa ku kassa. Loimaan kassa.
On perusteita <3
Perustele?
Koomassa next?
Jotkut menee kihloihinkin jo vähän tuon jälkeen tiiän monta paria eli kyllä sitä kai voi ihastua jo hyvinkin jos niikseen sattuu. Joskus se oikea löytyy nopeastikin. Ei siihen vuosia tarvita, toki tutustumista sitten on koko ajan enemmän ja enemmän alkuun. Mutta siksihän yhdessä ollaan.
Toisilla se saattaa käydä noinkin nopeasti toiset ihastuu/rakastuu jo ensinäkemällä siihen en uskonu että joku voisi rakastua johonkuhun niin paljon että on mielummin yksin jos ei saa sitä kenet haluaa sitä en tiedä millä niin lähtemättömän vaikutuksen voi tehdä
et ole koskaan nähnyt upeita naisia.... jos olisit niin tietäisit
Hän tai ei kukaan, kyllä se vain niin on. Ei jaksa tässä iässä enää mitään yllätyskyykkyjä. Kyykkään mielellään suunnitellusti.
Samma pär här.
Ei se aikaa katso. Toiset ihastuu salamana ja toiset monen vuoden tuntemisen jälkeen ja kolmannet siinä välissä.