Nuohooja hyrskällä

Onko Hyrynsalmella aloittanut joku nuohooja hommat vai pitääkö ristijärveltä kutsua
41949
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Peets Paavo.

Äänestä

On ainakn yksi, joka nuohoaa tuhkaluukun kaotta!
Eikä maksa palajoa, mieluummin ite työntää seteliä kouraan nuohouksen jäläkeen.

Äänestä

Rassovaisko joku minunkin röörit

Äänestä

nuohooja suorsa tai hormitohtorit

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko Hyrynsalmella aloittanut joku nuohooja hommat vai pitääkö ristijärveltä kutsua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu