Miksi aloititte

projektin ilman lupaani. Saisitte todella hävetä kun teitte niin.
9241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Odotan korvauksia koska kerroitte, että niin tulee tapahtumaan!

Äänestä
  • Ette pystyneet koko projektin aikana asettumaan minun hätääni ja siihen kuinka monta vuotta pilasitte minulta.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Ette pystyneet koko projektin aikana asettumaan minun hätääni ja siihen kuinka monta vuotta pilasitte minulta.

    Viimeiset kuusi vuotta ovat olleet sellaiset, että oli lähellä monta kertaa se, etten enää olisi maan päällä. Nytkin on yhä se sama tunne, olen masentunut! Älllöttää se ettei kautta rantain kertominen ole veiläkään loppunut. Alan voida paremmin vasta sitten, kun kaikki kautta rantain kertominen on loppunut!

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Viimeiset kuusi vuotta ovat olleet sellaiset, että oli lähellä monta kertaa se, etten enää olisi maan päällä. Nytkin on yhä se sama tunne, olen masentunut! Älllöttää se ettei kautta rantain kertominen ole veiläkään loppunut. Alan voida paremmin vasta sitten, kun kaikki kautta rantain kertominen on loppunut!

    Ettei kukaan enää kerro mitään missään, muuten menetän elämänhaluni lopullisesti!

    Äänestä

Sanos muuta. Ihan hirveitä vuosia.

Äänestä

Koen ettei mielipiteitäni arvostettu, kunhan muut saisivat esittää omat esityksensä ja minun mielipiteillä ei ollut mitään merkitystä! Kukaan ei osannut asettua minun asemaan siinä, miten kauheana ja ahdistavana koin koko projektin!

Äänestä
  • Minun täytyy saada tehdä töitä rauhassa ja työhön ei saa enää koskaan yhdistää minkäälaista kautta rantain kertomista! Muuten en jaksa enää elää! Uuden ystävän aika on vasta ensi vuonna, kunhan voin selvästi paremmin, ikäryhmä vähintään 60v!

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Minun täytyy saada tehdä töitä rauhassa ja työhön ei saa enää koskaan yhdistää minkäälaista kautta rantain kertomista! Muuten en jaksa enää elää! Uuden ystävän aika on vasta ensi vuonna, kunhan voin selvästi paremmin, ikäryhmä vähintään 60v!

    Jos hiljaisuutta ei tule, en jaksa enää koskaan tutustua keneenkään edes ystävyyden merkeissä!

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Jos hiljaisuutta ei tule, en jaksa enää koskaan tutustua keneenkään edes ystävyyden merkeissä!

    Antaisin mitä vaan, jos projektia ei olisi koskaan aloitettu! En tule koskaan ymmärtämään sitä, miksi siihen ei kysytty minulta lupaa. Miettikää omassa mielessänne olisiko yksikään teistä halunnut kokea kauhun, tuskan, ahdistuksen ja stressin tunteita monien vuosien ajan! En minäkään halunnut kokea sellaista, mutta minut pakotettiin kokemaan!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

projektin ilman lupaani. Saisitte todella hävetä kun teitte niin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu