Mistä kannattaa ostaa pizza

Kertokaa paras pizzeria???!
361035
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 36

Vanhimmat

Pizzaperjantai!!!

Äänestä

Vaihteeksi pizzaa.

Äänestä

Sunnuntai pitsapäivä

Äänestä

Rosina

Äänestä

Taksikuski pizzeria.

Äänestä

Pizzaperjantai!

Äänestä

Pizzaperjantai!

Äänestä

Jeesus pizzaa.

Äänestä

Rosina!

Äänestä

Aito suomalainen sienipizza.

Äänestä

S-marketin pakasteesta.

Äänestä

Mummon pizza paras. Kokonaisella kurkulla ja mukaan hksininen.

Äänestä
  • Ei Johtajan emännältä

    Äänestä

kannattaa kai tilata kotiinkuljetus jostain Vantaan koti-pizzasta, kotiinkuljetus koko suomen halki, ota monta niin 3 pizaa Vantaalta Utsjoelle, ilmainen kuljetus... jos ostaa 3

Äänestä

Osta pizza ja akku lataukseen Juha hoitaa.

1Äänestä
  • Taksilla aitogrilliin

    Äänestä

Aito suomalainen ellei mummo jo lähtenyt evakkoon.

Äänestä

Mummolta. Johtajan grilliltä.

1Äänestä

Jos ehtii tekemään. Johtaja vei mummolle uudet patterit.

1Äänestä

Aito suomalainen ,kun johtaja lomilla . Samaa paistettua kebua syödään sitten kokoviikko. Halvinta mitä tukusta löytyy.

1Äänestä

Taksikeikkaa pukkaa. Tukku ja prisma. Sitten tehdään pakastekamoista muut asiakkaille.

1Äänestä

AitoS. Johtaja toimittaa , kun uskaltaa ajaa.

1Äänestä

Rosina

1Äänestä

Eihän täällä ole saatu aikaiseksi kunnon pitsakeskustelua.

1Äänestä

Kohta saa taas aitoa suomalaista pizzaa mummon lomien jälkeen tekemää. Voi olla jo vanhat tuotteet päällysteenä lomien jälkeen.

Äänestä

Aito suomalainen. Nyt heti tilaamaan pizzaa, kun paikka ollut muutaman päivän kiinni. Tuoretta tavaraa pizzan päälle. Ilmoitin jo ruokavirastolle, että käyvät paikanpäällä voiko kaikki vanhentuneet tavarat myydä asiakkaille.

Äänestä

Green House

Äänestä

Ei tälle palstalle kirjoita kuin kaksi idioottia.

Toinen jankkaa pizzakuskista ja johtajasta.

Toinen viinaniemestä ja kolopallosta.

Äänestä

PoroPizza

Äänestä

Jos niuvassa oltaisiin järissään, tiedettäisiin kysymättäkin, että pitsaa kannattaa yleensä ostaa elintarvikkeita myyvästä kaupasta, ei esim. putkiremonttiliikkeestä tai kattotuolitehtaalta.

Äänestä

Osta sieltä mikä mainostaa 70-luvun punkkarirokkibiisillä "jee jee jejejejeje jee", En kyllä muista että mikä firma se on.

Äänestä

Pizzasunnuntai on täydellinen tapa päättää viikonloppu rennosti hyvän ruoan äärellä. Se on suosittu tee-se-itse-perinne monissa kodeissa ja loistava syy kerätä perhe tai ystävät saman pöydän ääreen ennen uuden viikon alkua.

Äänestä
  • Raikkaassa tuulessa aallonmurtajalla pitsa maistuu paremmalta

    Äänestä

Sitä saa mitä tilaa.

Äänestä

Pitsa on hyvvee

Äänestä

Tietenkin bensiiniasemalta

Äänestä

Ketjusta on poistettu 80 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kertokaa paras pizzeria???!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu