että haluaisin olla tekemisissä kanssasi. Sitä ei nimittäin tule tapahtumaan koskaan!
Sinussa ei ole mitään sellaista miksi haluaisin auttaa sinua! Veit minulta suuren unelman, tehdä töitä itselle hyvin mieluisassa työapaikassa! Ja aiheuti minulle kauhean stressin monen vuoden ajaksi! Osaatko edes hävetä yhtään! Jos lähestyt minua haukun sinut, jotta ymmärtäisit kuinka paljon inhoan sinua!
Turha luulla
18
467
Vastaukset
- Anonyymi
Yhdelläkään ihmisellä ei ole oikeutta stalkata ja ruinata apua sellaiselta ihmisesltä, jota olet kiusannut ja häiriköinyt vuosien ajan! Jos niin ajattelet, olet vieläkin lapsellisempi kuin luulin! Minä haluan parisuhteen 60v miehen kanssa. Tänään kaupassa katselin vanhempia pariskuntia ja ajattelin, että kuinka mukavaa olisikaan jakaa aikaansa rakastamani miehen kanssa! Tehdä yhdessä erilaisia asioita ja ehkä jopa nukkua yhdessä! Haluaisin kokea sellaisen parisuhteen, jossa molemmat osapuolet osaavat huomioida toisensa! Minä en ole saanut vielä kokea sellaista, vaikka kauan parisuhteessa olinkin!
- Anonyymi
Isosta rattaasta öljy loppu???
- Anonyymi
Syytetään toista, vaikka tiedetään ettei niin ollutkaan vaan omat.
- Anonyymi
Niin en minä vaan ne muut aina :/
- Anonyymi
Ei pidä olla tekemisissä jos ei halua. Ei ole pakkoja.
- Anonyymi
Minulta vietiin myös vastaavaa.. Mutta ei sentään vuosien mittakaavassa.
- Anonyymi
Mutta mulla ei ole tarvetta haukkua häntä silti. Kaikkea hyvää lopulta toivon.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mutta mulla ei ole tarvetta haukkua häntä silti. Kaikkea hyvää lopulta toivon.
Anteeksi että rakastuin. En koskaan halunnut mitään ikävää sinulle. En vain osannut,
Kuin hänelle. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Anteeksi että rakastuin. En koskaan halunnut mitään ikävää sinulle. En vain osannut,
Kuin hänelle.En tainnut yhtää tasollesi. Olisinpa saanut edes jatkaa sitä ä minkä koin mielekkääksi, kuin paras joululahja koskaan.
Kuin hänelle. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En tainnut yhtää tasollesi. Olisinpa saanut edes jatkaa sitä ä minkä koin mielekkääksi, kuin paras joululahja koskaan.
Kuin hänelle.Yltää*
Näytit valoa mun pimeyteen.
Kuin hänelle, miehelle tämä. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Yltää*
Näytit valoa mun pimeyteen.
Kuin hänelle, miehelle tämä.Ja mulla on kauhea ikävä...
Kuin hänelle - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja mulla on kauhea ikävä...
Kuin hänelleNiin on minullakin. Aivan valtava,
Hän ei kyllä vuokseni joutunut jättämään tehtäviä, mutta pelkään vieneeni ilon siitä.
Kuin hänelle, naiselle. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin on minullakin. Aivan valtava,
Hän ei kyllä vuokseni joutunut jättämään tehtäviä, mutta pelkään vieneeni ilon siitä.
Kuin hänelle, naiselle.Olen saanut hetken aikaa sysättyä tunteitani pois, mutta tuntuu kuin hän nyt ajattelisi minua. Näin taas viime yönä untakin hänestä.
Olen ollut välillä vihainen ja mielessäni syyttänyt viattomia, vaikka tilanteet ja ristiriidat eivät ole meidän kummankaan vika.
Kyyneleet vierivät, kun avaan taas ajastusteni kanavan hänelle.
Ehkä hän ei vienyt iloa tehtävistä vaan hänen poissaolonsa elämässäni vie ilon elämästäni.
Kuin hänelle - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olen saanut hetken aikaa sysättyä tunteitani pois, mutta tuntuu kuin hän nyt ajattelisi minua. Näin taas viime yönä untakin hänestä.
Olen ollut välillä vihainen ja mielessäni syyttänyt viattomia, vaikka tilanteet ja ristiriidat eivät ole meidän kummankaan vika.
Kyyneleet vierivät, kun avaan taas ajastusteni kanavan hänelle.
Ehkä hän ei vienyt iloa tehtävistä vaan hänen poissaolonsa elämässäni vie ilon elämästäni.
Kuin hänelleOlen ollut myös vihainen hänelle ja miettinyt ihan kaiken itseäni vastaan, koska olen niin hämilläni tästä kaikesta ja suurista tunteista. Hänen sielukas katseensa... 🥺
Kaipa kaikki tunteet kuuluu johonkin prosessiin.
Kuin hänelle, miehelle. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olen ollut myös vihainen hänelle ja miettinyt ihan kaiken itseäni vastaan, koska olen niin hämilläni tästä kaikesta ja suurista tunteista. Hänen sielukas katseensa... 🥺
Kaipa kaikki tunteet kuuluu johonkin prosessiin.
Kuin hänelle, miehelle.Ja.. Oon rikki ja hukassa ilman sua.
Kuin hänelle - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja.. Oon rikki ja hukassa ilman sua.
Kuin hänelleNiin minäkin oon vailla sua ja se riepoo 💔🥝
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin minäkin oon vailla sua ja se riepoo 💔🥝
Pitäisikö sille asialle tehdä jotain?
- Anonyymi
En mäkään halua olla tekemisissä M miehen kanssa. Kunpa tajuaisi itte.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.1438395Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m1067576Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot1255799Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1035688Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1214862Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1472710Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys632529Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e91537Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71494Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2281435