Itse en ainakaan a-naista kaipaa

en ole kaivannut, enkä tule kaipaamaan. En edes tajua mistä koko juttu on lähtenyt liikenteeseen? Varmaan jonkun vilkkaasta omasta mielikuvituksesta.
8294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Sen on kuule kirjoittanut joku muu kuin sinä. Ja se joku muu tykkää jostain a-naisesta.

Äänestä
  • Minulla on vähän sellaiset vibat, että aika moni tykkää myös itsestään. Asiahan ei minulle kuulu. Toivon kaikkea hyvää kaikille.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Minulla on vähän sellaiset vibat, että aika moni tykkää myös itsestään. Asiahan ei minulle kuulu. Toivon kaikkea hyvää kaikille.

    Mitä sitte kommentoit jos asia ei sinulle kuulu, haloo.

    2Äänestä

Aika itsekeskeistä porukkaa täytyy olla jos kuvittelee vähintään joka toisen viestin olevan itselleen tarkoitettu.

3Äänestä

Olisi kiva tietää kuka tulee ikävä palstalle asti tän kirjoittamaan? T. A-nainen

Äänestä
  • Se on aika tonttu ku luulee että palstalla on yksi ainoa a-nainen. Ajatelkaa kuinka paljon heitä Suomessa on.

    3Äänestä

Yksinkertaisen ihmisen yksinkertainen aloitus 😅 varmasti löytyy jokaiselle "kirjaimelle" omat kaipaajansa...ei pidä olla kateellinen

2Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

en ole kaivannut, enkä tule kaipaamaan. En edes tajua mistä koko juttu on lähtenyt liikenteeseen? Varmaan jonkun vilkkaasta omasta mielikuvituksesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu