Vanhemmat naiset

Anonyymi-ap

Kertokaapa vinkkejä miten ja mistä saisi vanhempia naisia?

14

1083

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mene juttelemaan sellaiselle missä vain näetkin.

    • Anonyymi

      Meitähän vanhempia eronneita, leskiä ja varattuja liikkeellä päivittäin. Ostoskeskussissa ja kaupunkilla, nuorempien miesten pitäis uskaltaa tulla juttelee rohkeemmin. Aloitaa vaikka säästä miten kaunis päivä, siitä juttelu etenee luonnostaan. Toisella näkemisellä voikin lähestyy syvemmin kyllä vanhemmat naiset haikailee nuoremmasta. Itsekkin asun yksin ottaisin mielellään nuoremman sänkyyni rakastelee kanssani. T. Siiri 62

      • Moi. Siiri täällä ois 48v mies


      • Anonyymi

        Mitenhän sitä siiriin saisi yhteyttäM57v


      • Anonyymi

        Hei Siiri! Asutko missä päin? Olen 33v urheilullinen mies, vanhemmista naisista tykännyt viettää aikaa sänkyssä. Lupaan saat nauttia kanssani, saisit nauttia herkustani 19cm joka seisoo hyvin. Kokoni 187 80 olen tummahko täysin terve.


    • Anonyymi

      Mistä päin Siiri olet, voisin tulla helpottaa oloasi. Olen mukava 55v mies Tampereen kupeesta

    • Anonyymi

      Kylpylästä minua koitettu iskeä😉

    • Anonyymi

      Vanhempi nainen on niin paljon kiihottavampi ja seksi parempaa..
      T: 40v mies helsingistä :)

    • Anonyymi

      Olen 40v mies. Ihan komeahko ja keskivertoa lihaksikkaampi. Itse en saa vanhempia naisia mukaani, vaikka kuinka heille juttelen. Aina saan vastaukseksi ”Ei sinunlainen mies halua näin vanhaa naista”. Naiset eivät usko, että itsensä hyvässä kunnossa pitävä mies haluaisi itseä reilusti vanhempaa naista.

      Haluaisin todella antaa vanhemmalle naiselle seksuaalisia nautintoja ja ihailla hänen seksikkyyttä.

      • Anonyymi

        Se on juuri täsmälleen noin myös minun kokemukseni perusteella.
        Olen miettinyt, että täytyykö alkaa käyttämään jotain teryleeni housuja, ostaa jotku pappa lasit ja joku löysä kukkakuvioinen paita mistä kroppa ei näy tai laittaa joku tyyny paidan alle.
        Vanhemmat muodokkaat naiset, OLETTE haluttavia!


    • Kyllähän meitä vanhempia ja halukkaita sinkkunaisia löytyy vähän joka puolelta :D
      Itse haaveilen nuoremmasta, dominoivasta miehestä joka osaisi laittaa tämän muodollisesti pätevän naisen aisoihin ;)

      Mut todellakin paras tapa on ottaa rohkeasti katsekontakti, näyttää kiinnostus ja halu ja olla rehellinen siitä mitä haluaa. Ei sitä enää jaksa arvailla toisen tarkoitusperiä.

      • Anonyymi

        Laitoin sulle flirtin tulee :) tiedät minne.


    • Anonyymi

      Et vastannut flirttiin minulle :(

    • Anonyymi

      Netistä olen muutaman onnistunut saamaan treffeille ja sitä myötä intimimppään toimintaan.

      Pitää olla puheen lahjat ja herrasmiehen käytöstavat ja malttia, niin alkaa syli lämmetä ja pääsee antamaan nautintoja.

    Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      201
      20715
    2. Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella

      Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole
      Maailman menoa
      99
      16151
    3. SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat

      Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude
      Maailman menoa
      297
      15472
    4. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      148
      10659
    5. Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat

      Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h
      Maailman menoa
      117
      9499
    6. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      35
      8208
    7. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      29
      8175
    8. Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?

      Tätä jäin pohdiskelemaan.
      Maailman menoa
      237
      6742
    9. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      200
      6385
    10. Ohhoh. Kokoomusvirkamiehen mukaan Suomessa ei ole työttömyyskriisiä

      Kun kokoomuksen johtama hallitus epäonnistuu täydellisesti talouspolitiikassaan, niin aikaisemmin erittäin pahaksi määri
      Maailman menoa
      35
      5968
    Aihe