Huomenna juna-asemalla ko 10

Huomenna juna-asemalla ko 10, viimeinen tilaisuus tavata.
Jos et tule niin ei nähdä enää koskaan.
44650
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 44

Vanhimmat

Kuule, et taida olla ihan reilu nyt…. :)

Äänestä
  • Tiedät tasan tarkkaan etten pääse silloin!

    Äänestä

Hienoa.

Toivottavasti juna ei ole myöhässä.

Äänestä
  • Aloittajalla ei ole yläkerran junassa veturia ollenkaan, jos kuvittelee kaivattunsa noilla "tunnisteilla" tavoittavansa.

    Äänestä

Uhkailetko hypätä alle?
-sivusta

Äänestä

Ei kannata lähteä näihin trollailuihin mukaan.

Äänestä

Ei ole viime aikoina ollut tarvetta käydä juna-asemalla, kollega on hoitanut ne käynnit...mutta ehkä mä voisin huomenna käydä siinä.

Äänestä

Älä viitsi näitä provoja. Joku herkempi voi kuvitella, että viesti on hänelle.

Äänestä
  • Ei niitä kiinnosta. Sosiopaattien leikkikenttä tämä on.

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Ei niitä kiinnosta. Sosiopaattien leikkikenttä tämä on.

    Niin on. Tuokin ap:n viesti on tuollainen määräilevä. Voi olla joku velanperijä tai kaupanhieroja.

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Niin on. Tuokin ap:n viesti on tuollainen määräilevä. Voi olla joku velanperijä tai kaupanhieroja.

    Joku turpaanvetäjä.. Haluaa ettei tee töitä missään. Joka kerta kun tekee töitä niin yrittää vetää turpaan eli ei ainakaan velanperijä vaan poliittinen toimija, joka haluaa ettei ihmiset tee töitä ollenkaan.

    Äänestä

  • Joo, kuvitellaan kuvitellaan

    Äänestä

Ei tule sitä päivää ikinä. Sitä mistä tietää näköjään aivan kaikki. En luota.

Äänestä

Nyt on laaja käsite ja raiteita monia. Asemakäytävällä?

Äänestä

Jätti vissiin HEINÄKUUSSA tulematta sitten?
Onneksi olen ainakin TURVASSA, koska täällä ei ole edes juna-asemaa.

Joku onnellinen saa SYRJINTÄ SYYTTEEN KOHTA…

Äänestä

Ei onnistu mikään

Äänestä

Kaupunki puuttuu?

Äänestä
  • Entä mikä maa kyseessä?

    Äänestä

Saat vielä yhden tilaisuuden. Lauantaina klo 10.00.
Sama paikka.

Äänestä
  • 🤦

    Suomessa on yli 200 juna-asemaa...

    Äänestä

  • Eikö tämmöiset uhkailut vähän niin kuin menetä arvonsa ensimmäisen kerran jälkeen? Muutenkin kummaksun tätä touhua, kun paikka täynnä muutenkin aika kyseenalaisessa mielentilassa olevia ihmisiä, niin tämmöiset jutut eivät varmaan kovin hyvää heille tee.

    Äänestä

  • Hierotko bisneksiä vai aidosti haluat tavata jonkun? Tämän palstan kautta kukaan ei usko näihin. Jos haluat tavata jonkun, niin laita viestisi suoraan. Muu on pelleilyä.

    1Äänestä

  • Anonyymi00027 kirjoitti:

    Hierotko bisneksiä vai aidosti haluat tavata jonkun? Tämän palstan kautta kukaan ei usko näihin. Jos haluat tavata jonkun, niin laita viestisi suoraan. Muu on pelleilyä.

    Supo ja PV näitä turpaanvetämisiå järjestää. Joka kerta kun tekee töitä muualla kuin valtionhallinnossa niin yrittävät vetää turpiin. Kato, työpaikkaa ja ammattia ei itse saisi valita eikä saisi olla omaa tahtoa ja töissä ei saisi olla muualla kuin valtionhallinnossa eikä työantaja saisi olla kukaan muu kuin valtio.

    Äänestä

Heini draama

Äänestä
  • Joku tiedustelija näitä nimiä pudottelee täällä eli tietovuotaja on siellä..

    Äänestä

Se viimene juna mun laukun vei,
junilla on kiire mulla ei!

Äänestä

Kannattaisi laittaa vähän tunnisteita, esim. menikö m vai n ja nimikirjaimia.

Äänestä

Don't worry, en oo menos sinne 🤣

Äänestä

Ei kannata mennä.Joku hullu voi tyrkätä sinut junan alle.
Ottakaa vain irl ehdotukset tosissaan.
nimimerkillä köpelösti kävi täältä tulleiden vihjeiden vuoksi.

Äänestä
  • Joku tiedustelijaukko vanhasta työpaikasta tulee vaan vastaan eikä ihastus.

    Äänestä

  • mitenkä kävi köpelösti?

    Äänestä

Kenelle lie

Äänestä

Millä rahalla? Olen kipeä.vieläpä.

Äänestä
  • Ei hän ainakaan velanperijä ole kun yrittää estää rahan tienaamisen ja töiden tekemisen joka ikinen kerta eli haluaa ettei rahaa ole ollenkaan mitä edes voisi periä.

    Äänestä

Suomessa nainen ei saisi päättää omasta työpaikastaan ja ammatistaan vaan pitäisi alistua miesten tahtoon ja miehet tahtoo naisesta jonkun valtion virkamiehen. Ei kovin kuulosta siltä, että Suomi olisi tasa-arvoinen maa naisille.

Äänestä
  • Fundamentaalinen, keskiaikainen, patriarkaalinen, sovinistinen Suomi.

    Äänestä

Taas joku kolarilainen innostuu.

Äänestä

Voi ei unohdin ja nukuin tuona päivänä onneni ohi kun oli vapaapäivä. Mitähän mieletöntä menetinkään.

Äänestä

Tule pois sieltä junaradalta, pelottaa vähän kun toinen jalka jo siellä taiteella 😹🤭❤️😻

Äänestä

oletko lähdössä sinne Siperiaan jo?

Äänestä

Huomiseen siis!

Äänestä

Hyvästi👋

Äänestä

Otan sen kun aurinko laskee.

Äänestä

Kyllä se nöyrtyy kun otan

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Huomenna juna-asemalla ko 10, viimeinen tilaisuus tavata.
Jos et tule niin ei nähdä enää koskaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu