Iltalehti on aivan selvästi

Anonyymi-ap

Perussuomalaisten oma lehti. Niin on täynnä persujen ideologiaa, että pakko on lakata lukemasta.

5

160

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tähtitoimittaja persu aktivisti Sanna ” törröhuuli” Ukkola haastattelee Suomen tyhmintä jääkiekkoilijaa Teemu Selännettä. Eikun siis ex- kiekkoilijaa , nykyistä magalaista.
      Juttujen taso on kamala.

    • Anonyymi

      Ihmetellä täytyy iltalehden toimittajien "journalismia". Syöttävätkö ihmisille tietoisesti soopaa vai ovatko näin yksipuolisen informaation varassa? Miten omatunto kestää tämmöistä?

    • Anonyymi

      Iltalehti sanoo väitetysti suorat sanat - peppuseksistä.

    • Anonyymi

      Valtamedia, erityisesti iltalehti ja hesari, heittää säännöllisen väliajoin hiekkaa temun rattaisiin. Lehtiä jurnuttaa Kiinan menestys. Itse olen ostanut muutaman kerran ja pelkkiä hyviä kokemuksia. Viimeksi tilasin (mies) kesäpaitoja ja olen positiivisesti yllättynyt. Kokoa miettiessä kannattaa valita normaalia numeroa suurempi, ollaan täällä Suomessa yleensä vähän jämäkämpiä kuin etelämaissa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      97
      4339
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      29
      3243
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2360
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      35
      1368
    5. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      10
      979
    6. 152
      976
    7. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      904
    8. Minulla on käsitys

      Ettet ole kovin se k s uaalinen ihminen.
      Ikävä
      20
      864
    9. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      852
    10. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      26
      805
    Aihe