Ihanaa olisi

olla 60v miehen kainalossa iltaisin.
5276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Siitä en ole koskaan haaveillut, että olisin samassa tilassa häirikön kanssa!

Äänestä

Ja mun kainalossa saa olla aamuisinkin.

Äänestä

Peku ei ole lähelläkään tuota ikää... ;-))

Äänestä

Olisihan se nuorinainen kainalssa iltaisin, ja kun olisi vielä aamuisinkinviressä nainen :)
Olisi se lystiä ja varsin ihanaa.

Äänestä

Tule tyttö kyytiin, vaikka kotitalos myytiin...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

olla 60v miehen kainalossa iltaisin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu