ihan sikana. Musta meistä ei vois koskaan tulla mitään. Viihdyn kyllä kotona, en pidä ihmisrysistä ja jos olisit mustasukkainen ja omisit, niin rakastaisin vain enemmän. Vähän unelmoin, että vain hoitaisin sua ja tukisin kaikessa mitä teet. Et sä musta koskaan vois tykätä silleen, mietin.
Poskia kuumottaa
Anonyymi-ap
16606
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Kauniisti ajateltu!
https://www.youtube.com/watch?v=7rZyI7kPZMI&list=RD7rZyI7kPZMI&start_radio=1
Toihan kuulostaa hyvältä, mutta itsekin tahtoisi hoivata ja hieroa.
Miksei voisi? Kyllä tuollainenkin järjestely sopisi, kunhan saisin olla kanssasi. Tulisimme hyvin toimeen sillä mitä teen.
Gay asiat pitää luonnistaa.
Naiselta miehelle? Vai? jotain tunnisteita?
Musta meistä ei voisi koskaan tulla mitään.
Minusta ja hänestäkään ei voi koskaan tulla mitään, on niin paljon realismia esteenä ettei siksi, tulevaisuus ja yhteiselämä on jonkun muun miehen kanssa.
Ei voi. Ihan mahlotonta.
Miksi sun poskia kuumottaa? Kerro😘 Voisin ymmärtää🩷 Enkö voisikin, jos tarkemmin aattelet? ☺️
taksimies pa nee vain hetken ja lähtee vaimonsa viereen.
Laittaisit ap jotain vinkkiä kenelle tämän kirjoitit.
Mikä sai posket kuumottamaan? 😊
tsekkaa linkedin profiilin sähköposti
Mies on mustasukkainen koska esittää. Hän piilottaa sillä omat menonsa. Hän katsoo ettei kukaan näkisi teitä yhdessä missään. Eikä halua sinun liikkuvan siksi kylillä. Tämän hän selittää mustasukkaisuutena. Ei myöskään halua että piialla olisi mitään muuta elämää. Koska sehän olisi pois kodin siivoamisesta ja yleensäkkin hänen huoltamisestaan pois. Koska mustasukkainen mies haluaa että vain häntä palvotaan ja hierotaan. Naisella ei saa olla edes kavereita. Eikä hän saa jutella muiden miesten kanssa. Mutta miehen kuuluu saada kulkea yksin. Viettää aikaa harrastuksissa.
Kyllä voisi! Tuo sinun ajatus kuulostaa erittäin kivalta. Milloin tulet luokseni?
Hänellä on kyllä työnsä ja harrastuksensa ja hyvä niin. Pidän hänestä justiinsa semmosena,aktiiviselta vaikuttavana naisena.