Hinnat noussu

6 euroa sisäänpääsy koljonviralle,kuinkahan moni jätti lähtemättä🤣
8319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Minä kävin,ja oisin mennyt seuraavana päivänäkin jos sää ois ollut hieman parempi.

Äänestä

Ketuttihan se pääsymaksu varsinkin kun luuniemellä vastaava tapahtuma oli 2 euroa. Ilolla sen jo maksoi. Kävin kuitenkin kun oli pari hankintaa romppeilta..

1Äänestä
  • 6 euroa. Tuollainen summa nyt on naurettavan pieni. Suurempia summia mulla tippui taskusta kun olin bisnesmään.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    6 euroa. Tuollainen summa nyt on naurettavan pieni. Suurempia summia mulla tippui taskusta kun olin bisnesmään.

    Joo mutta typerää se on maksaa enemmän.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Joo mutta typerää se on maksaa enemmän.

    Vois sitä kyllä ens kesäksi halvennuttaa romunäyttelyn hintaa.

    Äänestä

Kuoleva pulju. Ei mitään nähtävää.

Äänestä

Ei sinne perseaukisia kaivata.

Äänestä

Tukkee pittää kaupungin antaa rompepäiville niinkuin pridepäiville tasa-arvopuolikkaan nimissä, vaekka alakuun 10000 ekua.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

6 euroa sisäänpääsy koljonviralle,kuinkahan moni jätti lähtemättä🤣

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu