Mummo täti ja naapurin täti ja muut kokemukset nuorena

Anonyymi-ap

En tiedä pitäislö tämmöset kertoa fantasia.osastossa ettei asiaa sensuroida?
Olen nainut yksstoistavuotiaana; tai ennemmminkin kymmenvuotiaana (loppuvuodesta syntynyt) tässä järjestyksessä; mun tätiä,naapurin tätiä ja isänpuolen mummoa.
Onko muilla samoja kokemuksia?

Ni;ensinnäkin sanon,etten ole kokenut itseäni hyväksikäytetyksi vaan olen itse halunnut seksiä naisten kanssa kymmenvuotiaasta asti.
Samanlaisia naisiakin on,eikä niitä paljoa ole tarvinnut houkutella asiaan.
Tai oikeammin niin,et minä en olis uskaltanut,mut jos se pillu on siinä ja se laitetaan sen ikäisen seisovan pikkumunan eteen,ni olen olen pienellä avustuksella nainut niitä aikuisia naisia..
Ja aika monesti silloin ja sen ikäisenä.

Hyvälle se tuntui ja runkkasin päivittäin moneen kertaan samat asiat ja ne samaiset naiset mielessä.
Siis olin jo kuvitellu mielessäni fantasiana sen et joku niistä koskis mun heppiin ja etenki sitä,et pääsisin jalkojen väliin ja saisin työntää sen (seksilehtien perusteella) liukkaaseen ja kuumaan pilluun.


Ei kovin montaa kertaa yhden kohdalta (se varmaan johtui vanhempien toiselle puolen Suomea muutosta),mut kuitenkin useaan otteeseen jokaista kolmea.

13

10866

    Vastaukset 13

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Naapurin tädit, fantasia nussin ja runkkasin. Olin 10v kun yksi täti opetti nussimista ulkona alasti oltiin.Nytkin runkkaan. M77v

    • Anonyymi00003

      Itse olen myös lapsesta asti ihaillut naisia. Etenkin vanhempia. Nyt olen jo 50 + ja onneksi aina saanut hyvin seuraa.
      Näistä tutuista naisista olen saanut seksiä setäni leskeltä 80v ja yhdeltä naapurin tädiltä 74v. Kumpikin jatkuu edelleen.

    • Anonyymi00014

      12v sain nussia ihanaa pientä sievää tätiäni, joka oli äitini isosisko, opetti kyllä minulle kaiken tarvittavan seksistä mistä olen ollut kiitollinen edes menneelle tädilleni. Salaa jatkoimme ihan sen elämän loppuun saakka toisistamme. Vieläkin täti tulee usein ajatuksiini.

    • Anonyymi00016

      Asuin teininä kerrostalo lähiössä, naapurirapussa asusteli 40-50v pariskunta, Itse olin 15.
      Naapurin ukko oli merimies ja välillä parikin kuukautta merillä.
      Yks perjantai tulin mopolla kotiin ja näin naapurin naisen kävelevän kotiin päin, pysähdyin viereen ja sanoin et hyppää taakse niin ei tartte kävellä.
      Maija sanoi ettei hame ole hyvä asuste istua mopon kyydissä, sanoin ettei se haittaa kun istuu takana, kun hän jalan nosti satulan yli mun leuka loksahti alas, hän oli ilman pikkareita ja näin pillun huulet edessäni. Vaikka hetki ei kestänyt kuin muutaman sekunnin niin Maija huomasi ilmeeni.
      Vaihde silmään ja liikkeelle, pian tunsin käden jalkojeni välissä. Kaluni oli kova kun kivi, pihalle kun päästiin niin Maija pyysi teelle ja innoissani lupauduin. Heille kun päästiin mentiin keittiöön, vedenkeitin päälle ja Maijja istui viereeni ja avasi jalkansa näyttäen karvaisen mutta trimmatun pillunsa. Minä poika posket punaisena katselin, Maija rupesi sormillaan sivelemään huuliansa, kysyin saisinko kokeilla sormellani, sain kieltävän vastauksen, hän komensi mut hänen jalkojen väliin ja nuolemaan pillua.
      En vielä silloin ollut mikään mestari, mutta yritystä ja intoa riitti.
      Hetken nuoltuani komennettiin ottamaan vaatteet pois ja siirtymään makuuhuoneeseen.
      Se näky kun nainen ekaa kertaa silmieni edessä alasti jalat auki ja pillu märkänä.
      Maija otti kullini suuhunsa ja ei kerinnyt montaa imua ottamaan kun laukesin hänen suuhun.
      Sitten mut käskettiin makaamaan sängylle selälleen, katsoin hänen nousua päälleni, pillu tuli naamalleni ja aloitin nuolemaan sitä, pillu oli todella märkänä ja Maijan äänistä päätellen hänkin tykkäsi.
      Kullini oli jo herännyt uuteen nousuun, kun se tapahtui, Maija nousi naamaltani, meni alemmas ja laskeutui pikkuhiljaa kullilleni.
      Hän ratsasti hetken kunnes laukesin, Maija nousi päältäni ja toi pillunsa uudelleen naamalleni, hän hinkkasi huuliaan mun huulia ja kieltä vasten, maistoin ekaa kertaa oman sperman maun naisen pillussa.
      Maija kun naamalleni pilluaan hinkkasi rupesi ääntelemään kunnes lysähti päälleni.
      Hetki makoiltiin kunnes nousin ja etsin vaatteeni, Maija tuli alastomana katsomaan pukeutumistani, nyt vasta huomasin kuinka upea vartalo ja muodot hänellä on.
      Hetki juteltiin tapahtuneesta ja sovittiin ottaa joskus uusiksi.

    • Anonyymi00017

      Kyllä naapurin isotissinen ja kaunis elina oli mun päiväuni ,mutta haaveeksi jäi😔

    • Anonyymi00018

      Tätiäni, alkoi noin 14 vuotiaana ja loppui noin 16 vuotiaana.
      Halusi aina lopettaa touhut runkkaamalla kullista lastit.

    • Anonyymi00019

      Aikanaan kun olin 10-11v olin ihastunut reilut 10v vanhempaan nuoreen naiseen aika pitkään. En tiedä miten yli 40v sitten olisi käynyt. Tuskin olisi ollut sen enempää jos olisi päässyt hänen kanssaan lähemmin kahden keskiseen tilanteeseen. Tuskin hän olisi tullut kanssani edes saunaan. Kun pari vuotta myöhemmin opettelin runkkaamaan, niin hän oli yksi niistä joita mietin.

      Mutta en tiedä millaiset miehet miettii pentuna olleita juttuja, on ne totta tai ei. Eihän sitä pentuna ole kuin pillun tai jonkin pienen hetken lumoissa. Aikuinen nainen on muutenkin helv. tarkka intiymydestään ja tietää mitä siitä seuraa jos asiat menee yli tietyn raja. En usko että tuollaisessa asetelmassa asiat edes etenee mihinkään. Jos joku kymmenen vuotiaana päähän taottu asia jää mieleen vuosikymmeniksi, niin kannattaa ottaa lääkkeet ajoissa.

      • Anonyymi00020

        Sehän tuossa on, tokkopa nyt ainakaan kovin moni vähintään 20v nainen olisi päästänyt nippa nappa murrosikään päässeen ja justiinsa erektiokyvyn saanutta poikaa panemaan itseään.
        Hyvin harvassa sellaiset naiset ovat, joskin niitä on ainakin ulkomailta saanut silloin tällöin mediasta lukea, kun joku 18-22v nainen on tullut raskaaksi jollekin 12-14v pojalle. Ja nämäkin ovat päätyneet naisen kohdalta vankilatuomioon.
        Hurjimmillaan ehkä voi olla jotain sen tasoista, että aikuinen nainen voi antaa katsella itseään tai esitelläkin ehkä hieman jollekin sällille esimerkiksi saunareissun yhteydessä, jos huomaa että sälliä kiinnostaa katsella tai sälli vaikka sattuu saamaan erektion tuollaisen yhteisen reissun aikana, jolloin näkee naisen alastomana.
        Kiusoitellakseen tai ehkä säälistä/sympatiasta johtuen antaa "mietittävää" pojan omiin hetkiin. Mutta tuskin tosiaan antaa pillua sentään tai antaa koskea edes tai tekee muitakaan seksuaalisia tekoja pojalle.


    • Anonyymi00021

      Nuolitteko pillua tuolloin? mummon, tädin kenen lie.

    • Anonyymi00022

      Kyllä teillä luusereilla on sairaat fantasiat, tuskin olette päässeet edes aikuisena koskemaan naiseen.

      Mikä saa aikuisen unelmoimaan tuollaisesta sairaasta insestistä?

    • Anonyymi00023

      Napurin rouvaa noin 35-40, jonka mies oli joutunut linnaan. Tuli saunavuoroltaan froteekylpytakissa, samaan hissiin ja sen isohkot rinnat siinä naamani edessä.

      Arvasi varmaan ajaukseni ja kysyi haluatko nähdä ne paljaina, tietysti.

      Sanoi tule meille, niin katsotaan.

      Siitä se lähti, kävin tosi usein kylässä ikää noin 13. Loppui äijän vapauduttua.

      Sitten oli samoihin aikoihin murmurin tuttu, joka asui kilsan päässä, olin kesä lomat tuolla maalla ja juhannus juhlissa mummo innostui kun tanssitin, kutsui seuraavaki pöiväksi kylän ja pillua sain koko kesän. En tiedä minkä ikäinen +50 varmaan

      Tuossa noi alaikäisenä saadut hyvöt kokemukset.

      • Anonyymi00024

        Ja pelkkiä sinun idioottin fantasioitasi.


    Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ampuminen kylpylässä

      Onko vornasen timbe käynyt hiukan kylpemässä vai mikä tämä ampumatapaus on kylpylässä? Tuntuu aika villi meno olevan naa
      Naantali
      74
      1670
    2. Naantalin kylpylän ampujat

      Oli somppumatuja. Nyt mennään. Suomi on ruotsi.
      Maailman menoa
      23
      1172
    3. Kemijärvellä vesionnettomuus

      Pitkänsillan ja taiteilijanniemen välillä nähty henkilön painuvan veden alle. Mitä on tapahtunut? Onko vesihiisi taas as
      Kemijärvi
      32
      1073
    4. Hei, voitko kuunnella

      Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
      Ikävä
      134
      906
    5. Joku porukka lähtenyt täältä

      Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.
      Ikävä
      189
      826
    6. Miten yrität

      Vielä saada kaivattusi?
      Ikävä
      64
      694
    7. Olipa yllätys

      Kuten hyvin moni tiesi/arvasi että valetta alusta loppuun toi *olemme ystäviä* satu. Instassaan käsi kädessä kuva kertoo
      Kotimaiset julkkisjuorut
      192
      609
    8. On todella ikävää

      Todella ikävää, että asiat ovat menneet tällaisiksi. Tämä ei ollut missään vaiheessa tarkoitukseni. Olen tehnyt virheit
      Ikävä
      79
      598
    9. Tuletko tänään

      Jos soitan? Niin... tuletko?🖤
      Ikävä
      49
      561
    10. 71
      547
    11. Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä

      Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,
      Ikävä
      32
      518
    12. Ottanet yhteyttä

      Facebookissa,jos on jotain asiaa.Miehelle! T.M-nainen.
      Ikävä
      55
      507
    13. Muutto auto hakee sut tänään!

      Tein sulle oman huoneen! mieheltä naiselle
      Ikävä
      57
      485
    14. Oletteko koskaan torjuneet kaivattuanne?

      Minä olen, kun en silloin tajunnut vielä ihastuneeni. Yritin paikata tapahtunutta, mutta ei onnistunut enää.
      Ikävä
      25
      457
    15. Kai sä mies ymmärrät..

      ..ettet jättänyt vaihtoahtoa. Tottakai toivon vielä, että pystyisit toimimaan niin että asiat korjaantuisivat. Vahvast
      Ikävä
      28
      432
    16. 34
      424
    17. En tiedä mitä sanoa

      Siksi en vastannut😔
      Ikävä
      33
      423
    18. Jos kaivattusi olisi

      Vieressäsi niin mitä tekisit?
      Ikävä
      40
      417
    19. Kiinni jäit

      Ei olisi uskonut sinusta
      Ikävä
      16
      409
    20. Päivän galluppi

      Minkälainen ehkäisy sinkkupalstalaisilla käytössä?
      Sinkut
      82
      398
    Aihe