Olen niin nolo ja tyhmäkin

Kaikki mitä sanon on noloa ja outoa ja typerää ja hassua ja kukaan ei vastaa mitään ja kaikki vaan pyörittelee silmiä mulle ja tuijottaa kuin hirviötä.
21415
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Jännitätkö?

Äänestä
  • Jännitän tosi paljon kaikkea, ihan kaupan kassallakin jännittää välillä.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Jännitän tosi paljon kaikkea, ihan kaupan kassallakin jännittää välillä.

    Ihmiset näkee sen jännittämisen ja siksi suhtautuvat hieman erilailla. Mutta se on enemmänkin myötätuntoa ja ymmärrystä. Jännittäminen saa myös ajattelemaan omia sanomisiaan liikaa ja tuntemaan ne omat jutut tyhmiksi. Treeniä treeniä ja muihin asioihin keskittymistä sekä sellaista tekemistä, jossa olet hyvä.

    1Äänestä

Ja olen jälkeenjäänytkin kun mulla on vielä tämän ikäisenäkin näin huono itsetunto. T. Aloittaja

Äänestä
  • Ei se nyt sitä meinaa, että on jälkeenjäänyt, jos on itsetunto huono. 🙄
    Olet kyllä hirveä idiootti. Toivottavasti miehesi jättää sut.
    Miksi esiinnyt toisena?

    1Äänestä

Kaikki pettyivät

Äänestä
  • Bla Bla. Sun mielipide ei kiinnosta.

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Bla Bla. Sun mielipide ei kiinnosta.

    Moro horo

    Äänestä

jos kun niin pidän ulkoiluara mikä hyvä vaikka vcersipullonakin joku pepsi makzin hyvä mupvineen koekki se cap siis aika hyvä ja voi täyttää vedelläkin sellaista.

Äänestä

Sama. Ikinä ei pitäis sanoa missään mitään.

Äänestä

Arvosta itseäsi. Jos et ole kenellekään paha tai ilkeä, olet loistotyyppi. Arvosta myös muita. Kaikkea hyvää!

1Äänestä

Nää aloitukset aika noloja kyllä. Kenenä yrität esiintyä.

2Äänestä
  • Yrittää esiintyä parhaana ystävänään. Toki sitäkään ei kohta ole kun haukkuu ja mustamaalaa. Sairaalloinen. Siksi ystäviä ei ole.

    1Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Yrittää esiintyä parhaana ystävänään. Toki sitäkään ei kohta ole kun haukkuu ja mustamaalaa. Sairaalloinen. Siksi ystäviä ei ole.

    Aloittaja asunut palstalla jo 30vuotta ainakin. Miksiköhän?

    Äänestä

  • Todellakin näistä näkee heti läpi että yrittää esiintyä toisena. 🙄
    Jos näin on niin voihan Ellun kanat. Taitaa olla kirjoittajalla itsellään sairaalloinen pakkomielle ja olematon itsetunto.

    1Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Todellakin näistä näkee heti läpi että yrittää esiintyä toisena. 🙄
    Jos näin on niin voihan Ellun kanat. Taitaa olla kirjoittajalla itsellään sairaalloinen pakkomielle ja olematon itsetunto.

    Kyllä. Vetää toisen paniikkihäiriön ja masennuksen naurun aiheeksi. Ikävää.

    Äänestä

Mulla on ollut ja on sama juttu, olen nolojen tilanteiden nainen ollut aina mutta nykyään vähät välitän jos ihmiset hymähtävät tai pitävät outona. Olen siedättänyt itseä niin että annan itseni luvan olla sellainen kuin olen, tietysti on huonojakin päiviä ja silloin koitan olla erityisesti parempi ihminen muille vaikka jokin ärsyttääkin. Joten aloittaja hyvä, kyllä se siitä kun vapautat itsesi kahleista olla liian ankara itsellesi ja persoonallesi.

2Äänestä
  • Tuo on juuri oikea tapa toimia.

    Äänestä

Kivat hyvit sulla, et uskaltanut sitten sanoa suoraan kun pitää tänne tykittää

Äänestä
  • Tämmöne tyyppi saa kiksit

    Äänestä

Nyt PK lopeta kirjoittelu ja mene nukkumaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kaikki mitä sanon on noloa ja outoa ja typerää ja hassua ja kukaan ei vastaa mitään ja kaikki vaan pyörittelee silmiä mulle ja tuijottaa kuin hirviötä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu