Hyvää jatkoa niin kauan ,kun sitä kestää

Anonyymi-ap

Tähän asti olen pelannut teidän pussiin. Olen sanonut on oikeitakin mitä vihata ja tappaa taisin olla väärässä täälläkin on muutama jotka voisi tappaa. Jos jotain valittamista teen sen selvinpäin ja niin hitaasti. Luulette olevanne turvassa typerästä paskahuussissa . Ette ole siellä ympäri vuorokauden voin odottaa milloin on hetki voi olla pian huommenna, ensi viikolla tai muutaman vuoden päästä??? Näkee sitten. Ette tee mitään hyödyttömåtbä huorat oikein voi olla ,että en en osta yksi suuntaista lippua bussiin voin ajaa takilla juoda hyvän humalan hoitaa homman jäädä tupakalle ruumiiden viereen viekää.perkele minne haluatte en välitä . Loppuu saatana jotenkin. Oikeus toteutuu jotenkin kaikille .jotkut on parempia kuolleina.

10

403

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kiitos tiedosta

    • Anonyymi

      Olepa hyvä. Minä en aloittanut tätä olen tapellut ainakin puoli vuotta asiasta jossa olen oikeassa tuloksin menetin kaiken kiitos vaan. Tässä kävi yksi jätkä jätä ennen kuin tulee poliisi Joo on ollut tiedossa alusta asti toivottavasti ei tule en halua enempää halusin oikeutta jota en ilmeisesti saa mitenkään. Asia on kuulemma lääkärin konsultaatiossa tämän päivän tiedon mukaan ei haluttu selittää mitä tarkoitat onko kyse joudun pöpilään vähän kummista syistä Joo luultavasti. No jo on niin kai sitten ..vapaa ehtoisesti en lähde tuli kuka hyvänsä pakko joudun sitten raudoissa tai kylmiöön. Toivon veretöntä Joo ei tietoa mistään katsotaan olen lain ulko puolella toimii minua vastaan onko oikein onko kenenkään oikeus tajunnut mukainen? Voisi kokeilla vallan ja virka aseman ja muun väärinkäyttöä vaikeaa taitaa laki suojata teitä tässäkin..syytepuoli olen tehnyt useita laittomia uhkauksia jonkin tulkinnan mukaan loukannut kunniaakin? Tuo vallanja virkaaseman väärinkäyttö käyttö voi unohtaa varmaan jokainen väittää olen hullu ettei minua edes kuunnella. Vielä missä ne uhkaukset on tehty yleensä puhelimen netillä kotonillä kännykällä 65 .neliön sisällä.. hui varmaan pelottaa. Ehkä jotain selviää oikein ja minun hyväksyksymällä tavalla. Saan olla vapaa hengestä en ole enää varma. Ja jos haluatte jonkun satiainen kiusaksi perseeseni edun valvojan, holhoojan ei mennyt oikein..Toivottavasti ei käy näin menetin kaiken sen takia mikä on oikein koko kylä pitää HULLUNA JA MUUTAKIN LUUTAVASTI PERKELEESTI KIINNOSTA. TUSKIN MENI KENELTÄKÄÄN YÖ UNET OMANTUNNON TAKIA EIHÄN TEILLÄ SITÄ KOSKAA OLE OLLUT KAI TOIVOTTAVASTI EI TARVITSE KÖYTTÄÄ TÄTÄ PASKA MEDIAA ENÄÄ JONKA ARVO ON MIKÄ ON JOS MIKÄÄN JOS OLEN VAPAA. JÄTTÄKÄÄ MINUT RAUHAAN DILLOIN MENI JOLTEENSAKIN OIKEIN JA JOS MINKÄ TAKIA OIKAISTAAN OK.

    • Anonyymi

      Hyvä jos meni oikein hyväksynyt sen. Hyvää päivän jatkoa kaikesta huolimatta. Ei muisteta pahalla. Hyvää loppu elämää.
      Esa Rantanen kirjoitin nimesi eiköhän tuon kaikki jo tiedä

    • Anonyymi

      Kepeet mullat sulle ja Joutsa kiittää

    • Anonyymi

      Hyvää jatkoa etsii moni muukin joka on kokenut että hänellä on liian lyhyt

      • Anonyymi

        Jokaisella on aikansa


    • Anonyymi

      Hullu sinä olet

      • Anonyymi

        Joo hullu varmasti miksi ja jos olen minkä alan ihminen olet oletko sotekeskuksessa töissä varmaan tai tykkäät vittuilla kaikille joille voit vaikket mitään tiedä. No en halunnut kommentoida voin joutua hulluille tarkoitettu6n paikkaan odotan sitä milloin liityt porukkaan Joo minä joudun sinä pääset minne kuulut minä en kuulu.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Joo hullu varmasti miksi ja jos olen minkä alan ihminen olet oletko sotekeskuksessa töissä varmaan tai tykkäät vittuilla kaikille joille voit vaikket mitään tiedä. No en halunnut kommentoida voin joutua hulluille tarkoitettu6n paikkaan odotan sitä milloin liityt porukkaan Joo minä joudun sinä pääset minne kuulut minä en kuulu.

        Sinut on vieroitettu liian varhaiseen ikään .


    • Anonyymi

      Äitee tais hiljattain kuolla, nyt täys orpo.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      34
      10501
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      124
      10099
    3. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      21
      7911
    4. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      177
      6294
    5. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      30
      4852
    6. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      53
      4641
    7. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      114
      4011
    8. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

      Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
      Maailman menoa
      123
      3381
    9. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      62
      3097
    10. Adonikselle

      Kuvittelitko oikeasti, että ootan sua? Kuvittelitko, että voit noin vain vetäyttä ja kun tulet takaisin, kaikki on niin
      Ikävä
      217
      3016
    Aihe