Miksi selvinpäin karttelit minua mutta kun olit kännissä niin tulit aina luokseni?
Sinulle nainen!
Anonyymi-ap
24472
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
En oo tullu🤨 höpö löpö edes juopottele koskaan
olin nuari ja nälkänen
En juo.
Sama kysymys ois täällä myös🤔
🧔🏻♂️
👔🫱🏻
🩲🍆
🧦
Halusin sua🫦tosi paljon ... halusin.mmmmmmh
🍆👅
Hätävara kun muuta ei löytynyt.
Kuin hänelle. En mielestäni karttele häntä selvinpäin, mutta toki humalatila poistaa epävarmuutta eikä tule aina hänen aiemmat torjumiset mieleen. Yleensä, olen sitten selvinpäin tai humalassa, hänet yllättäen nähdessä, tulee tarve mennä vessaan, koska tulee paniikki, että olen ihan kamalan näköinen ja pakko käydä tarkistamassa, onko huulipunaa hampaissa tai ripsivärit poskilla. Olen sellainen säheltäjä nääs. On myös tietysti joskus muuten tarve mennä vessaan. (Jos on juuri juonut jotain. Rautalankaa🤭)
🤓🤏
Ei auennut hymiöt🤔
🚬 Röökimuija on taas palannut apajille sekoittamaan pakkaa vai palstaa kukaan muu ei kirjoita eikä käytä emojeja noin ja härskisti. Hällä ei ole mielessä mikään muu kuin miesten kanssa joku intiimijuttu. Mites ne häät meni ja miten vauva voi kun raskaana oli. Miten on aikaa vaan täällä roikkua pienen lapsen äitinä ja suht iäkkäänä vielä väsymys luulisi painavan.
Tämä. Myös ateriat voivat olla hampaitten välissä ...
Joo, se on kumma, miten montaa eri vaihtoehtoa siinä käy läpi, kun huomaa toisen. Pinnallista tavallaan, mutta jos pitää toista muutenkin torjuvana, niin haluaisi olla edes ok: n näkösenä torjuttu.
Yleisellä tasolla vastaan, että olen epävarma ja jännitän ja alkoholi laukaisee jännitystä. Toki nykyään käyn harvoin "ratalla". Ja kaikille heille, jotka arvostelevat minua tähän viestiin, vastaan, että sopii käydä sama shaisse läpi.
En karttele. En uskalla lähestyä, koska pelkään torjuntaa.
Tai että kemia on pois. Aika...
Olenko väsynyt pelkäämään torjuntaa. Ihan turhaan. Siitä selviää.
Kaikki on vaikeaa paitsi mielikuvitukseessa.
Humalassa olem rohkea, selvinpäin ihan liian ujo.
Mutta en kuitenkaan koe, että olisin vältellyt ikinä.
No nyt oon kyllä ollut jurrissa en muista kun pari kertaa sut baarissa nähneeni. Mut en sanonut mitään.
Jännä juttu tuo alkohooli.
Toisille se sopii, toisille ei.
Ei se sovi oikeasti kellekään, tosiasia.
Eikö se ole aika selvää? En selvinpäin kestä tyhmiä miehiä.
Ihan vaan koska oon tosi kiinnostunut mutta selvinpäin ujostuttaa, hitto 😘❤️
Vantaan Päivi tietenkin.