Onko pakkoikkuna kadonnut tori.fi:stä?

Se missä lukee jotakin uudistuneesta sivusta. Sitä on ollut pakko klikata, jos mielii selata eteenpäin. Nyt se ikkuna ei kuitenkaan ilmesty.
3102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olikohan se sellainen muistutus jostain uudistuksesta ja nyt sen on katsottu menneen vanhaksi eli kaikki olisi jo nähnyt sen. Siitä taisi avautua joku uusi välilehti jossa olisi ollut jotain ohjeita tms.

Äänestä

Ehti se uudistusikkuna killua siinä melkein puolitoista vuotta.

Äänestä
  • Juu, siinä mielessä joutikin poistua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Se missä lukee jotakin uudistuneesta sivusta. Sitä on ollut pakko klikata, jos mielii selata eteenpäin. Nyt se ikkuna ei kuitenkaan ilmesty.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu