Oli tutkimustulos

Anonyymi-ap

Jossa oli havaittu naisten katsovat enemmän pornoa internetistä kuin miesten?

Ajoittain katson kuvia joissa joskus lyhyitä jonkin sekunnin liikehdintää, havainnut erityisesti ettei erityisesti naisilla ole tatuointeja. Niitäkin varmasti voimlöytyä jos oikein hakee, mutta ilmeisesti bornomaailmassa ei pidetä erityisen kiinnostavina niitä naisia joilla on pienikin tatuointi.
Lopputoteaminen. Tatuointeja itseen tekevät suomalaiset naiset, miksi et halua vartaloltaan olevan kaunis - puhdas? Yksi tekijä kuten mediassa kerrottu on erityisesti tummien kuvioiden joissain kohdissa, siksi ettei huumepiikkien jäljet näkyisi.
Löydät seksikuvia kun lisäät hakukohtaan xxx, lisäämälä muitasanoja kuten face tai mitä sitten etsit. Kuvat ainakin toistaiseksi olleet kivat kun ei tarvitse rekisteröityä, niin kun videot. Toisaalta jos on liittymä niin kaiketi voivat nähdä koneen ja sijainnin?
Siis katselemaan oikeastaan sivistyneitä kuvia ihmisistä jotka eivät sotke tatuoinneilla, arvostamaan omaa puhdasta ihoasi.

3

224

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Oliko raahelainen tutkimus vai onko juuri raahessa erityisen paljon pornotähtiä tai tatuoituja naisia?

    • Anonyymi

      Joo.suomessa tutkitaan kaikkea turhaa ja ollaan sitten niin tietävinään.hallitus saisi tutkia itseään ja todeta että ääliö itä ovat kaikki.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      113
      2341
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      31
      1192
    3. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      106
      963
    4. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      942
    5. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      614
      916
    6. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      855
    7. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      85
      790
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      680
    9. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      70
      676
    10. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      31
      666
    Aihe