HD homojen pyörä?

Esim. USA:ssa se on täysin varma merkki homoudesta. Kun katsoo Suomessa HD-tyyppejä uskon, että asia on samoin täällä. Risupartaisia poninhäntäisiä riisitikkuja.
81611
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Lepinkäinen on hyvä vaan ja menee takasin mersu palstalle goldin kanssa vänkään.Aika turha provo asia on keskusteltu aiemmin täällä jo. Todennäköisesti loukkaat homoja enemmän vertaamalla niitä hd kuskeihin. Jotta muutkin ymmärtäisivät lepinkäisen kesekustelun tasoa tässä on kopio mersupalstalta: Montako kertaa ajettu
Kirjoittanut: Lepinkäinen, 18.4.2002 klo 09.20

Goldi lähetti sähköpostia minulle ja pyysi anteeksi, että on kaksi kertaa jäänyt tulematta tapaamiseen.
Hän kertoi, että häntä on ajettu yli 1000 kertaa, kun oli lusimassa. Perskarvat oli ajettu 100 välein

Äänestä

No sehän on hienoo, että sä oot sitä mieltä. Onkin varmaan todella tärkeää kaikille kuulla sun mielipide.

Äänestä

Kyllähän Suomen kuuluisin homo sen tietää.

Äänestä

Taitaa lepinkäistä vaan käydä kateeksi kun ei itellä ole HD:ta.. eikä herran(?!) ajatusmaailma muutenkaan tunnu kovinkaan hääppöinen olevan, taitaa lepinkäinen olla itse aikamoinen anaalipora jolla vieläpä pipo puristaa pahasti päänuppia : ) Itsehän sä oletkin niin täydellinen ihminen, vai mitä lepinkäinen?

Äänestä

Ehdotan, että ao. asian pohdiskelu jätetään tähän ja attä keskustelu jatkuisi sisältönimikkeellä "Moottoripyörät" / "Harley-Davidson" !!

Äänestä

Pysy vain suomensisu-forumilla paskapuheinesi.

Äänestä
  • mikäs mä sit oon kun haluun hd:n mut oon tyttö oonks mä sit lesbo?ja kyl mä oon ainakin törmänny tosi moneen hd mieheen eikä ne oo ollu homoi,,,kelaa nyt vähän ittekkin äläkä yleistä...

    Äänestä

  • Tuolla Lepinkäisellä ei ole mitään telemistä Suomen Sisun Lepinkäisen kanssa, eli relax.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lepinkäinen kirjoitti:

Esim. USA:ssa se on täysin varma merkki homoudesta. Kun katsoo Suomessa HD-tyyppejä uskon, että asia on samoin täällä. Risupartaisia poninhäntäisiä riisitikkuja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu