Miksi poliisit eivät puutu näihin ,kun hyvin tietävät, mitä niissä myydään? Samoin millä perusteilla näille naisille on myönnetty oleskelulupa? Teemu Keskisarjan toteamus maahanmuuttajien "tasosta" näkyy toteutuvan tässäkin.
Thai "hieronta" paikkojen laillisuus..
15
303
Vastaukset
- Anonyymi
Onpas isot huolet, kun teini kulkee kouluihin aseiden kanssa kovin ontuvin kiusaamis perustein tulittamassa viattomia.
On siis kovin suhteetonta puuttua jonkun thai kaunottaren suorittamaan tarpeelliseen terveyspalveluun joka ei meille luterilaiseen pakotetun uskon jatkuvan synnissä rypemisen ahdistavaan kulttuuriin sovi.
Keskisarjana olisin huolestuneempi kenelle se raha oikeasti menee , kun runkkaaan jonkun Sepon niin lienee marjabisnes hyvä malli hyväksi käytöstä jota hieronta palvelu ei kuitenkaan ole mutta se tulonjako.
Mutta populistista oikeistoa se ei todellakaan huoleta saako työntekijä sen mikä sille kuuluu, se me tiedetään jo . - Anonyymi
Miesten perässä tulevat Suomeen, jos lapsi ovat oikeutettuja oleskelulupaan vaikka eroaisivat. Sen jälkeen Kela elättää ja kanssa sisaret kyllä neuvovat, miten voi tienata verovapaasti lisää ilman, että vaikuttaa tukiin..
- Anonyymi
Kertovat olevansa töissä jonkun tuttavan ravintolassa ja saavat työperäisen oleskeluluvan. Kukaan ei valvo, mitä tekevät vapaa ajalla.
- Anonyymi
Poliisit ovat aktiivisia palvelujen käyttäjiä.
- Anonyymi
Etenkin eläkkeellä olevat käyttävät runsaasti Vita eProta.
- Anonyymi
Mitä ns palvelut maksaa ?
- Anonyymi
Sen verran, että Kelaa ja verottajaa kiinnostaisi kovasti..
- Anonyymi
Persumiehet tuovat näitä naikkosia Thaikuista Suomeen ja samalla huutavat miten työttömät vievät veronmaksajien rahoja.
- Anonyymi
Voi tottakai koko poliisikunta liikkeelle jos kympin pari joku thaikku tienaa.Jätetään ne virolaiset alihankkijat tutkimatta jotka jättää miljoonien eurojen verot ja muut sivukulut maksamatta.
- Anonyymi
Asuin talossa jossa alakerrassa tällainen "hieromo" hyvin näytti asiakkaita olevan. Keskiluokkaista perheenisää lähinnä autoista ja vaatetuksesta päätellen..
- Anonyymi
Niinpä. Salassa joutuvat käymään kun muuten menee perhe alta, asunto jää äidille lapsineen. Isäukko oli syyllinen. Niinkuin olikin. Ja taikkupano ei luuseria ota. Sen verran tiedän, että tapaus, jossa taikku otti suomalaisen ukon, panee sen tekemään kahtakin työtä, talot ja tavarat täytyy olla. Ja silti on kuultu akan käyvän hoitelemassa bisneksiään.
Mutta jokaisessa taikkuhieromalaitoksessa myydään kyllä sitä itseään.
- Anonyymi
Taikut on jo vuosikymmeniä myyneet itseään täällä. Hesassa Kalliossa menivät oikein kadulle huutamaan erikoistarjouksiaan kun vieri vieressä on hieromalaitoksia.
- Anonyymi
Älkää ainakaan antako miehet näille yhteystietojanne! Alkaa soittelu perään ja uhkaillaan kertoa puolisolle "hieronnasta" jollei maksa lisää.
- Anonyymi
Citymarketissa näkyy usein näitä "pariskuntia" mies maksaa nöyrästi kassalla ostokset. Kyllä tulee myötähäpeä...en kehtaisi itse liikkua Thainainen käsipuolessa.
- Anonyymi
On jopa omat lapset pistäneet välit poikki,kun iskä on tuonut Thaimaasta uuden äitipuolen näytille..
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!6411680Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla978888Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa
Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.234504Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon
Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka234004Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen
Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti53871- 973853
Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta
Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j73656Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA
, ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle173464Perussuomalaisiin minä luotan
Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.413276Yksi kuoli kolarissa Outokummussa
-toisen auton kuljettajaa epäillään rattijuopumuksesta. Toisen auton kyydissä oli kuljettajan lisäksi neljä ihmistä. Hei442609