Onhan seksisyytökset ongelma, tottakai. Mutta kun niistä on otettu rahallinen korvaus jo aikaa sitten vastaan, miksei SILLOIN huudettu ja vouhkattu, miksi vasta nyt ? Paula Vesala voisi myös pidättäytyä ihan omassa urassaan eikä sotkeutua Luotin seksisyytöksiin.
Miksi Paula Vesala huutaa Mira Luotin puolessta
9
378
Vastaukset
- Anonyymi
Ainahan näitä toisen puolesta loukkaantuvia on ollut, mutta miksi vasta nyt ? Miksi huutaa, kun kakat on ollu housuissa jo monen monta vuotta.
- Anonyymi
Miksi Iida Ketola vaikenee?
- Anonyymi
PMMP jo niin nähty, mutta vielä rahastetaan dokkarilla.
- Anonyymi
Joko Vesala on tuhlannut aiheettomasti saadut koronatuet?
- Anonyymi
Onko Paula keinosiemennetty raskaaksi?
- Anonyymi
Ei jaksa enää koko PMMPeetä!
- Anonyymi
Dokumentti on yllätyävän hyvä. Vaikka en heidän musiikista pidä. Nyt tajuaa miksi Mira kertoi tapahtumasta. Se on osa muistoja.
- Anonyymi
On tosiaan osa muistoja josta Media ottaa loputtomasti kantaa vielä vuosia.joka paikassa nostetaan esiin 10 vuotta vanhasta asiasta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
On tosiaan osa muistoja josta Media ottaa loputtomasti kantaa vielä vuosia.joka paikassa nostetaan esiin 10 vuotta vanhasta asiasta.
media ottaa rahat pois,niin kävi Nykäsen ja Myllylä i kohdalla.Ei annettu asioiden unohtua,kakskyt vuotta Myllyläki oli saman asian takia mediassa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Minja Koskela: Ei se väärin ole jos ei halua tehdä töitä
kyllä tukien varassa saa elää vaikka koko ikänsä. Tää on tätä äärivasemmistolaista ajattelua.1165093HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen2094671Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu643879Sovitteko ulkonäöllisesti
Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty833240- 471785
Anteeksi mies
Mun vaan pakko sanoa että en pääse ajatuksesta koskettaa sinua🙈tää on niin noloo. Olet vaan niin namu. En voi edes kert291644- 141358
Mulle tuli tunne
Että sun tunteet mua kohtaan alkaa hellittämään, olenko oikeassa ja alatko päästä eteenpäin?221272- 161228
- 431154