Poliisi tiedottaa. Katelkaas liikkuessanne jotta löytyisi. Toivotaan että on elossa yhä.
https://poliisi.fi/-/poliisi-etsii-juvalla-kadonnutta-75-vuotiasta-miesta
Juvalla kadonnut mieshlö 30.8.
8
540
Vastaukset 8
- Anonyymi
Vanhus näköjään yhä kateissa? Mitä paikkoja Juvalla on jonne voi kadota näin hyvin? Vesistöjä?
- Anonyymi
Vesistöä on paljon ympärillä. Voihan sitä vaikka paleltua yöllä jo. Viileät on yöt. Suuntavaisto pimeällä pettää tiedä minne ajautunut. Tuskin jaksaa ikäihminen talsia pitkiä matkojakaan. Olisikohan muistisairas?
- Anonyymi
Onkohan saatu mitään tietoja? Onko etsintäaluetta tarkennettu, mistä kannattaisi etsiä? Onko mitään tavaroita tai jälkiä löytynyt?
- Anonyymi
Nyt Juvan kunta päättää laittaa tyhjään sisuwoodin halliin 100 000€. Todella fiksua taas kerran. Ei ihme että kunta on näin hyvin näivettynyt ja kuollut koko kylä. Yksi täysi typeryys yritysalue vehmaassakin, johon kunta haaskannut rahaa.
- Anonyymi
Mihin sitten rahat käyttäisit? Hyvä, että yritetään edes saada yritystä. Lahonneita ja homehtuneita rakennuksia on riittämiin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mihin sitten rahat käyttäisit? Hyvä, että yritetään edes saada yritystä. Lahonneita ja homehtuneita rakennuksia on riittämiin.
Nimenomaan yrittävät ja siihen jää. Logistiikkakeskuksenkin tunaroivat aikoinaan, joka piti tulla.
- Anonyymi
Tainnu tulla vika aiheeseen nämä sisuwoodin kommentit. Ei liity kadonneeseen hlöön mitenkään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1841779
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.109923Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo111805En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58755Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset209674- 134641
- 52601
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä20600Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus51572- 37556