Kutittaisin

vaalealla, pitkällä, paksulla tukalla mies sun kaljamahaa. Saako tulla sun peiton alle?
9331
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Saat tulla kutitteleen.
T. Tummahiuksinen mies

Äänestä
  • Peruukki putoaa😄

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Peruukki putoaa😄

    juu se on ihan fine!

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    juu se on ihan fine!

    Transu

    Äänestä

IHratYnnyRin kuTiTteLUa

Äänestä
  • :DDDD

    Äänestä

Kaljamaha?! Kylmiä väreitä... onneksi ei katsella samoja miehiä.

Äänestä

Jos pompit tarpeeksi päällä niin se saattaa pienentyä.

Äänestä

Ei voi mitään, mutta tulee mieleen et aloittaja on sellainen pubiruusu.

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

vaalealla, pitkällä, paksulla tukalla mies sun kaljamahaa. Saako tulla sun peiton alle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu