onko siellä rauhallista asua, kun ajattelin muuttaa täältä kaunisnurmelta sinne?
kuulin että ei tarvii maksaa edes veroja
liekö pitää paikkansa
lehtomäki kutsuu
11
595
Vastaukset
- Anonyymi
Tutustupas Murha inffoon. Tosi rauhallista seutua muuten, mitä nyt joskus huumeveikoilla sattuu olemaan, jostain jotain pieniä erimielisyyksiä.
- Anonyymi
Ainakin rauhallisempaa kuin Kuusankoskella.
- Anonyymi
Aloittajan huonohkoa ironiaa?
- Anonyymi
Aloittajan huonohkoa ironiaa?
- Anonyymi
Täysin turvallinen alue normaallisesti käyttäytyvälle.
- Anonyymi
Paitsi vastahan poliisit Syyskuun alussa etsi ruumiita Lehtomäen ajat sitten kaadetuista metsistä, eli pensaista ja pusikoissa.
- Anonyymi
Rauhallinen paikka asua ja hyvät lenkki maastot vieressä.Riippuu tietysti missä talossa asustelee.
- Anonyymi
Muuta tornionmäkeen ja muuta iloksemme ajatus suuntauksesi tehdä asumisseuduistasi turhia ylistäviä aloituksia.
- Anonyymi
No kunhan et Kasarminmäelle vaan joudu muuttamaan niin asiasi on hyvin. Kuulemma joskus -60 ja -70 luvulla oli vielä ihan premium kaupunginosa, nykyään latvakakkosten ja syntymäeläkeläisten valtaama. Ehkä Kouvolan surkein lähiö.
- Anonyymi
Olipa noteerattu maltillisesti Kasarminmäki mätäpaiseineen.
- Anonyymi00013
Salaiset deitit odottaa sua 👀 Klikkaa ja aloita https://Misty.hoty.lat/Misty#/?/?/ppzyan71e
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 521757
- 621692
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p101248- 611061
- 491024
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41775Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118637Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit86630Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit32607- 38566