Eduskunta - mitä tapahtuu

Laittoiko kansanedustaja ensin sormen nenään ja sitten suuhun?
12207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Hyvä ettei ensin peppuun ja sitten suuhun.....

Äänestä
  • Nyt kyllä vaikuttaa että näin tehdään!

    Äänestä

Ai Suhonen?

Äänestä

Suhonen suhonen ja päätä nyökyttää samassa tahdissa kuin Kurvinen.

Äänestä

Jee

Äänestä

jee jee jeesukset

Äänestä

teddyä kaikki soittaa pystytukan rokkia

Äänestä

herra on paimeneni ei multa mitään puutu

Äänestä

oi beibi beibi mun ajatukset repii repii repii

Äänestä
  • Lääkkeet ottamatta? Vai otitko liikaa?

    Äänestä

kuunnelkaa virsiä ne tuovat teille viisautta

Äänestä

Varkauden neropatit veljekset meuhkaamassa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Laittoiko kansanedustaja ensin sormen nenään ja sitten suuhun?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu