Sotkamon köyhin on köyhien kaveri

Kertokaas sotkamon köyhimmäksi hokeman kaverin hyvät ja huonot puolet
5961
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kateelliset kitisevät, kun eivät saa itse mitään aikaiseksi.

Äänestä

A Kelako?

Äänestä
  • Mikäbhän siinä on ,Että kaikki huijari ksaantuu Sotkamoon

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Mikäbhän siinä on ,Että kaikki huijari ksaantuu Sotkamoon

    Sotkamolaiset on niin hyväsydämisiä, eivät he ajattele kenestäkään pahaa.Jokainen vastaa itse omista tekemisistään. Ei pidä ihmisiä mollata, jotenkin kaikki jostakin kärsivät. Ei elämä ketään säästä vaikeuksilta.

    Äänestä

Upp

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kertokaas sotkamon köyhimmäksi hokeman kaverin hyvät ja huonot puolet

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu