Työskentelen pienessä ravintolassa ja kuten arvata saattaa, minulle kehittyi suhde kokin kanssa. Nuori, hyväkroppainen mies ja minä kaunis, isorintainen hoikka nainen, mitä muutakaan voi odottaa. Kun jäimme kahdestaan, harrastimme kiihkeitä iltapanoja pukuhuoneessa. Kuten myös tänä iltana, ilta vain loppui poikkeuksellisesti..
Olimme juuri rakastelleet mutta Matiaksen täytyi lähteä, tyttöystävä odotti kotona. Hän antoi suukon otsalleni ja kiiruhti ulos. Hengästyneenä aloin keräämään pitkin pukuhuonetta ripoteltuja vaatteitani kun kuulin huutoja ulkopuolelta; ”Sini, Sini oletko vielä täällä?” Se oli Martti, toinen kokeista! En ehtinyt tehdä mitään kun ovi jo avattiin ja Martti katsoo minua ivallinen ilme kasvoillaan. ”Tiesin, tiesin että jotain täällä tapahtuu, jotain teidän välillänne. Helvetin huora! Matias tuli minua pihalla vastaan vaikka hänen piti olla lähtenyt jo ajat sitten.” Hän katsoo alastonta vartaloani hyvin arvioivasti. ”Saiko se pentu sinua edes märäksi?” Martti kysyy, paiskaa minut seinää vasten ja tunkee sormen sisääni. Voihkaisen nautinnosta sillä olen vielä herkkä minun ja Matiaksen panosta. ”Katsohan, katsohan, sinähän oikein valut, kiimainen lehmä..” Hän tarraa lujasti käsistäni, kääntää minut selin häneen ja painaa kasvoni seinää vasten. Hän laskee housunsa nopeasti ja tunnen kuinka kova kalu tunkee sisääni lujalla voimalla. Olen kuin pyrkisin tilanteesta pois mutta voihkin nautinnosta, en kivusta. Hän nai minua niin lujaa, niin nopeasti ja niin vahvasti etten koskaan ole moista kokenut. ”Nyt huora saat maistaa omaa lääkettäsi!” Yritän vapauttaa itseni mutta tahtomattani nojaan enemmän ja enemmän taaksepäin jotta saan kalun yhä lujempaa ja yhä syvemmälle sisälleni kunnes en voi enää itselleni mitään vaan laukean hurjan huudon kera. Martti katsoo minua kummissaan, vihaisena, en olisi saanut laueta, en tietenkään, vain hänellä olo oikeus nauttia tilanteesta.. Hän repäisee minut hiuksista lattialle ja käskee nuolemaan ja hyväilemään pallejaan ja toisella kädellä runkkaamaan hänen suurta kyrpäänsä. Pian Martti kuitenkin käskee lopettaa ja tarraa taas hiuksiini ja pitää pääni paikoillaan kun hän runkkaa itseään suullani. Hän tunkee kyrpäänsä voimalla, mutta nautin siitä, nautin siitä suunnattomasti. Äkkiä hän vetää kyrpänsä pois suustani, ja runkkaa viimeiset vedot kunnes laukeaa rinnoilleni. Hän laittaa kalunsa housuihinsa, lähtee, ja huutaa perääni; ”Huora”. Jään lattialle makaamaan, väsyneenä, mutta kerrankin tyydytettynä.
Pukuhuoneessa
Hanski
1
16709
Vastaukset 1
- eetu
mahtavaa näytä video
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791339
- 851236
- 96977
- 48833
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40723Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44498Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla
Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu33475