Miesten ja naisten eroista puhuttaessa A-I-N-A naisten negatiiviseksi koettuja luonteenpiirteita tai käyttäytymismalleja käsiteltäessä paikalle saapuu joku cuck-mies puolustelemaan. Todellisuudessa hän kokee, ettei naiset pärjää keskustelussa yksin vaan tarvitsevat hänen manspleinaamistaan. Tämä on piilosovinismin räikein muoto, mikä tietenkin kumpuaa cuck-miehen irtopisteiden keräämisen toivosta.
Valkoritarointi on piilosovinismin räikein muoto
Anonyymi-ap
14157
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Mikä muu sulla on ongelmana kuin se ettet saa naista?
Ensimmäinen cuck-ilmoittautuminen. Istutko yleensä nojatuolissa vai vänkäysjakkaralla?
Miks sä inceli riehut täällä. Oksetat lukijoita. Kutistuuko lerppamunasi entisestään tästä räksytyksestäs?
Oletko saanut tänä vuonna koskettaa vaimoasi?
Miten liittyy aiheeseen?
Vastaus tulikin siinä. Kiitos.
Mitäs kun sinullehan olikin mielipide. Minä olen erimieltä. Hyvä kun kirjoitit niin tiedän etten ajattele ainakaan noin.
Päinvastoin. Sovinismia ja misogyniaa vastaan pitää taistella sekä naisten että miesten. Miehet ovat enemmän kuin tervetulleita mukaan.
Turhaan cuck esiinnyt naisena. Ei mene läpi.
Tuo ilmaisu kuuluu p@rnon pariin ja inceleiden keskuuteen, mene takaisin sinne. Tunnet siellä varmasti porukkaan enemmän yhteenkuuluvuutta kuin meidän tavallisten keskuudessa.
Cuck ei ole normaalia, vaikka olet sitä jo pitkään ollutkin.
Joo hei vaan sulle ja mukavaa ykisnäisyyden jatkoa. 👋👋👋
Hei vain! Hyvää cuck-tulevaisuutta sinulle.
Joo ei ole tällä incelillä valoa tunnelin päässä paitsi se lähestyvä juna..