Posketon määrä lahjuksia

Posketon määrä lahjuksia: Yhtiön johtaja vankilaan https://share.google/2WETwXr6GUeGeOjkD

Kuinka valtavan määrän lahjatavaraa "yhteistyökumppanit" lahjoittavat some vaikuttajille?
4181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

"Verottajalle pitää ilmoittaa kaikki tulot ja 'rahanarvoisena etuutena saadut tulot' eli esimerkiksi kaupallisesta yhteistyöstä saatujen tuotteiden arvo. Mitään alarajaa ei ole. Jos verottajan arvio alkavan vuoden tuloista on erilainen kuin oma arvio, kannattaa ilmoittaa se heti alkuvuodesta."

Äänestä

onko tuo ukko ikinä tehnyt mitään metallityötä huh !?

eikö mitään itsekristiikkiä ole voi hyvänen aika.

Äänestä
  • sanokaa nyt että ihi ihi hyvä viteo, jatka samaan malliin !

    mitä ne ajattelee suomalaisista jossain vähän kauempana huh !?!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Posketon määrä lahjuksia: Yhtiön johtaja vankilaan https://share.google/2WETwXr6GUeGeOjkD

Kuinka valtavan määrän lahjatavaraa "yhteistyökumppanit" lahjoittavat some vaikuttajille?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu