Olis mahtavaa

Olla sellainen rohkea, mitään pelkäämätön, itsenäinen nainen. Sellainen joka tekee mitä haluaa. Ja sitten takaisin maanpinnalle.

Mikä susta olis mahtavaa?
6259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Että saisin sut.

2Äänestä

Niin olisi. Voisi kiipeillä puissa, hypätä korkealta esim.veteen, ajaa vaikka rallia, rekkaa tai prätkää, laskea kelkkamäkeä, pelata fudista, jääkiekkoa, mieluiten sinun kanssa tietysti.

Äänestä

Kyllä Suomessa riittää tällaisia naisia. Avaa vaan lehtiä niin kyl.

Äänestä

Ihanaa olla juuri tuollainen 🤭

1Äänestä

Vapauttaa sisäinen lapsi aikuisten leikkeihin kanssasi ja antaa hellyydelle mahdollisuus

1Äänestä

No miksi et ole?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olla sellainen rohkea, mitään pelkäämätön, itsenäinen nainen. Sellainen joka tekee mitä haluaa. Ja sitten takaisin maanpinnalle.

Mikä susta olis mahtavaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu