Lauri Markkanen

Ei näytä kiinnostavan Jyväskylän miljonääriä päivärahoilla palloillu. Nykäsen Matti yhä Jyväskylän ykkönen.
295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lauri on liian kiltti kun apinan raivoa tarvittaisiin voittoon. Oli kyllä iso pettymys.

Äänestä

Liittyy joensuuhun miten...?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ei näytä kiinnostavan Jyväskylän miljonääriä päivärahoilla palloillu. Nykäsen Matti yhä Jyväskylän ykkönen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu