Kuinka monta kertaa sekin on siellä maannut? Ei mitään hyötyä näköjään.
Onko Kylmis hakeutunut katkolle?
Anonyymi-ap
13360
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Pallo-Masin pää se vaan jatkaa turpoamistaan. Räjähtääkö pää ensin, kuin maksakirroosi vie?
Eiks Kylmis tunneta katkolla nimellä Puohitien puudeli? Kumpi pettää ensin, pumppu vai maksa? Molemmat sökönä ja tosi kivulias haimatulehduskin jo takana.
-Kuolema Kylmäkädelle Ry
Luuleko tyypit täällä, että katko on joku lepokoti? Se olisikin, jos rauhoittavia saisi samaan malliin kuin 30-60 vuosista kertovissa elokuvissa. Asia on päinvastainen, niitä saa kerjätä polvillaan itkien, ei tipu, kuin hyvin minimaalinen määrä.
Kylmishän sai joskus aikoinaan katkolla alkoholipsykoosi-kohtauksen, joka liittyy delirium tremes -oireyhtymään. Silloin niiden oli pakko rauhoittaa tyyppi vissiin ihan kunnon vanhan ajan mömmöillä.
Poikkeustapaus.
Eli veivätkö liinavaatevarastoon? Mut ihan aidosti oikeesti Kylmis pitäisi ympärileikata ja Abdullahmuhammadmuhammadmuhammed tulisi hakkaamaan koraanilla päähän, tämä on ainoa keino miten Kylmis eläisi 92 vuotiaaksi. Muutenhan Kylmis onkin jo omaksunut hyvin muslimien syvimmän olemuksen.
- Sodomiittiseppo
Lepositeisiin, kyllä.
Teidän täytyy ITSE käydä edes pari päivää olemassa siellä, sitten tulla väittämään tänne ja kertomaan, että oliko lepokoti? Oliko?
S**tanan amatöörit.
*korjaus, siis pari yötä
Ensimmäinen yö menee varmasti uutuuden viehätyksen piikkiin, mutta koitappa kestää monta yötä peräkkäin.
Kylmäkäsi sekosi täysin, kun ei ollut enää varaa ostaa alkoholia:
https://www.youtube.com/shorts/4GkG5jyEOfY?feature=share
Tuossa sen näkee, ettei se teidän Kylmis ole mikään cool ja kova tyyppi. Pelkkä vanha pieru Puohitieltä.
-Kuolema Kylmäkädelle Ry
Väestötietovirasto on todennut mahdollisen lusööntymiseni haitaksi ja haluaa suorittaa varmuus toiminnon tiiliskivillä pallien saattamiseksi haluttuun tilaan
Auttaisiko jos kertoi etten ole muualle laukeillut kuin sontisten oeröluykkuun ja suuhun kun naista ei saa
Asd
Ei Kylmis pääse lisääntymään. Sillä on niin monta lääkettä päällä, että erektio ei toteudu, varsinkaan tiukan paikan tullen.