Jokohan sä olet

Luovuttanut meidän suhteen.
54895
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 54

Vanhimmat

En. Oletko sinä?

Äänestä

Olin kai, nyt taas en.

2Äänestä

Tosissani en missään vaiheessa ole ollut luovuttamassa. Ei pysty

1Äänestä

En!

Äänestä

Nope.

Äänestä

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!N-E-V-E-R!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Oho, ei keskittänyt 😄

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Oho, ei keskittänyt 😄

    "Keskitä vakuutuksesi Pohjolaan"
    -sivusta

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    "Keskitä vakuutuksesi Pohjolaan"
    -sivusta

    Saako sieltä avaimenperän jos tekee sopparin?

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Saako sieltä avaimenperän jos tekee sopparin?

    Oikeella sopparilla ehkä.

    Äänestä

En tiiä.

Äänestä

Verenluovutushan on siinä Manskun ja Haka mä en tie n nurkilla. Nii väitti tabletti, ja käski ottaa veripankin taskulämpimän mukaan. -syttykö

Äänestä

Olen, koska hänellä jo joku toinen, vaikka sanoi, että ei ole halusi kostaa. Mitään voinut tehdä syistä. T. Kupiä

Äänestä

Olen. En oo koskaan enää menossa ees etelään takas. Mökki on järvenrannalta ja talvet kaukoidässä👍Olis pitänyt tapahtua silloin kun olis pitänyt.

Äänestä
  • Eli sä lähdet todella mies
    Heippa sitten

    Äänestä

En tietenkään rakas, jos jostain olen luopunut niin yöunista ❤️todellisuudentajun hämärtyminen yön tunteina kun en näe rakkainta, mutta siinähän sinä oletkin taas,ihana juttu.

1Äänestä
  • 🥰 mussukka ❤️-> mussukalle

    1Äänestä

  • ❤️
    ✨

    Äänestä

Ei pysty liian hapokasta yääh 🤯

1Äänestä

Välillä on hyvä pitää toisesta taukoa ja antaa pölyn laskeutua. Se voi antaa uutta perspektiiviä ja suuntaa. Mutta se voi onnistua vain jos molemmat haluavat ja ovat valmiita uuteen parempaan. Minulla on jotenkin vielä sellainen tunne , että saamme vielä uuden mahdollisuuden. Mutta se ei tule pelkästään odottamalla. On tehtävä töitä sen eteen, että se voi olla mahdollista.

Äänestä
  • Töitään tässä on koko päivä taas tehty silmät kiinni🙃hyvin edistyy.

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Töitään tässä on koko päivä taas tehty silmät kiinni🙃hyvin edistyy.

    Töitä

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Töitään tässä on koko päivä taas tehty silmät kiinni🙃hyvin edistyy.

    Ei sano mitään.

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Töitään tässä on koko päivä taas tehty silmät kiinni🙃hyvin edistyy.

    Täällä kohta silmät ristissä tehty

    Äänestä

En ole luovuttanut. (vastaus on J-miehelle)

2Äänestä
  • En minäkään.

    Äänestä

Mitäs luulet? ❤️❤️

Äänestä

Elämäni rakkaus, mitä itse ajattelisit....

2Äänestä

Kyllähän sitä pakit saatuaan on pakko luovuttaa.

3Äänestä

En mä oo luovuttanut, mutta en varsinaisesti taistelekkaan. Mä hyväksyn tän tilanteen ja tunteeni. Mä oon toistaiseksi avoin kaikille lopuille.

Äänestä

Sellainen ei ole vielä käynyt edes mielessä.

1Äänestä

Kyllä sekin hetki sitten tapahtuu

Äänestä

En vieläkään. Pitäiskö?

Äänestä

En todellakaan ole, enkä luovuta❤️🪽🙏

1Äänestä

Periaatteessa en, mutta elämäntilanteet ja odotukset elämältä ovat liian erilaiset. Se on myönnettävä.

Äänestä

Ei ole mahdollista

Äänestä

Mun mielestä ei oo mitään järkeä kysellä täällä näitä. Tunnen myötähäpeää vaikka ei tarvitsisi.
Oon pahoillani.
☆

1Äänestä

Mitä ihmettä. Pitäis sun tietää jo etten ole luovuttajatyyppiä💃mun komea mieheni,tuleva ja pysyvä.

1Äänestä

Oon pihkassa S:aan.

1Äänestä

En tietenkään. ❤️

Äänestä

verta luovutan🩸 mut muuten yleensä en😁💪

Äänestä

Olisiko se hyvä asia?

Äänestä

Hänen ihanuutensa, hyvänmallisen vartalon ja pepun, vuosiltaan vanhempi, mukavan naisen tietäen en halua luovuttaa. On hän niin puoleensavetävä, houkutteleva monella tavalla...🔥

Äänestä

Kuka kenen/keiden suhteen

Äänestä

kyllä nuo jitistit, lääkärit, yrittäjät ovat parempia puolisoja. enemmän rahaa, saa tehdä itse eivätkä hakkaa 😜

Äänestä

ne lastenhoitsut /opettajat ja polle noudattaa aina samaa kaavaa ja toisissa suhteissa myös.

Äänestä

ja sitten on persoona porukka jotka kilpailee ja iskee alas kun ei muuten onnistu. ja ahdingossa rikosjutuissa ja vahingoissa ostavat, ja lopulta tulee neniin 😜😈😈😈🤓😥🤣🫶

Äänestä

sama rahassa, täytyy järjestää teille takkiin takaisin.... mitä ootte vienyt ja, estänyt ja hakannut. ne jotka hakkaa muiden naisia niidenkin hakataan.

Äänestä

Luovutin jo aikoja sitten ja menin eteenpäin.

Äänestä

Tätä minä en luovuta..

Äänestä

En luovuta, mikäli hän ei sitä erikseen minua pyydä tekemään. En voi, hänestä on tullut liian tärkeä minulle.

1Äänestä
  • Samoilla linjoilla. Tämä on katsottava loppuun asti.

    Äänestä

Olen luovuttanut

Äänestä

Hyväksymme teidät ja suhteenne.

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Luovuttanut meidän suhteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu