En usko että ikinä löydän ketään.

Oikeista syistä.
7222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Sut on mustamaalattu

1Äänestä
  • Arvelinkin.

    Äänestä

  • No se on ohan arvattavaa ku ottaa huomioon tän kaiken vuosien kiusan ja vainon 😠

    Äänestä

  • Sinäkö sitä teet?

    Äänestä

Mm sama .Hautaan kuulun

Äänestä

Vuosia kestäneen lääkkeiden syönti saattoi laukaista kaksisuuntaisen senverta hulluja ajatuksia ja syvää masennusta ettei pysty suoriutumaan edes perusasioista, sitäkään et ymmärtänyt etkä hyväksynyt.

Äänestä
  • Siihen kaksisuuntaiseen auttaa ainoastaan tietyt lääkkeet ja jos sopiva löytyy niin voit voida ihan hyvin ja käydä jopa töissä. Läheltä nähnyt pari tapausta. 🙏

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oikeista syistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu