valitsit hänet joka on niin suloinen ja jolla on harmaa parta. Miksi muistin tämän yhtäkkiä.
Olitko se sinä
Anonyymi-ap
9626
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
mieheni parta on ruskea
Ok
Olen sokeri myrkytyksen kourissa. Käsitellyt tätä asiaa ja kokeilin suurempaa määrää. Se oli virhe. Pitäisi muistaa ettei elimistöön pidä laittaa mitä tahansa. Yritän muistaa että tämä on ns. tervettä kipua. Ehkä tunnin päästä uskallan jo juoda vettä 🤮
Huolestuttavaa tässä on se että jollain tavalla pidän myrkytys oireista. Käyttö ei lopu jos tarvitsee myrkytys oireita. Mikä siinä on. Kun on fyysisesti vaikeaa niin makoilu sohvalla tekee ympärillesi pienen pesän. On niin vaikeaa olla että jatkuvasta asennon vaihdosta saa helpotusta olotilaan. Ei vain fyysisiin myrkytysoireisiin vaan myös keho saa kosketusta. Ikkunasta viileää ilmaa ja alla sohvan lämpö. Se tuntuu samalta kuin toisen ihmisen läheisyys. Hetkeen et ole rakkaudeton. Aika erikoinen ja pitkälle tunnusteltu ajatus?
Se minä olin. Viime yönä😉
Iraniin meni.
Et ymmärrä, sisäpiirijuttuja. Tämä ei liity maahanmuuttoon, politiikkaan tai Iraniin.
En ole valinnut ketään harmaapartaista, vaikka sellainen ystäväni onkin. En ole koskaan ollut kiinnostunut parrakkaista enkä seurustellut parrakkaan kanssa.
Kuin hänelle
Sinun hänelle lähti lohdullinen viesti 🙂
Ystävät ovat ystäviä mutta sellaiset "ystävät" joihin on ollut intiimi suhde eivät ole. Jos potentiaalinen kumppani ehdokas pitäisi heistä kiinni niin toivottaisin hyvää jatkoa. Se on nähty eikä ikinä enää.
Ap