KAIVO KUTEN VUOKRALAISELLAKIN VESI EI TUU 💩🤣
TAITAA OLLA PASKANEN
Anonyymi-ap
19511
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
kaivokin näyttää vanhalta lelut pitää ol hienoja muusta ei väliä
Pullosilmä käy pirren kaivo putsaamassa!!
Tuo kaivon yläosa ruosteinen ja kaivo varmaan yhtä paskane kun naapuris ihme jos pumppu ei toimi , paskaa täys .Tuo ei koskaan huolla kun lelujaan.
Korkki kiinni ja nukkumaan, tyhjää lorsaamasta!
Mikä sillä on tuo MIAU huuto jonka se vesipumpun kanssa tapellessaan taas päästi.
Onko nuista Metsämannilan miehistä enää tilan pitäjiksi?
Saattaisi olla molemmille parempi kun asuisivat Tuusniemen kirkolla kerrostalon alakerran asunnossa.
Pirre vamaankin osaisi olla edunvalvojana.
Tuo tuusniemen kylähullu joutas os:7 mis turakin oli.
Turaporukka joutaa kaikki os.7!
Se on melko surullista kun maaseudun väki vanhenee, ihmiset, rakennukset, vesipumput ja kaivot ränsistyvät eikä ole osaajia kuin suuresta rahasta kirkonkylällä tai kaupungissa.
Eikä kukaan nuorempi edes lähde vanhojen kurttanoiden avuksi.
Kun vanhus asioi K-raudassa tai Hanakoilla niin myyjät suhtautuvat kuin haisevaan paskaan.
Spurgu vassujen kuvaus osui nappiin.
Netin keskustelu ja videokanavilta opittu vi##uilu siirtyy reaalimaailmaan.
Metsämanin sisällöntuotanto on jo pitkään ollut pelkkää sosiaalipornoa ja rappiotubettamista.
Jouko Kärkkäinen on aivan oikeassa kun sanoo, että paska kiinnostaa nykyihmistä.
Mikään ei nykyihmiselle riitä jos vain rahat riittävät.
"Hirveitä tapahtumia taas iltaan ! ja Sairaalasta uutisia !" videoita on katsottu ja lohdutelu osallisia 60 000 kertaa?
Kukaan nuista lohduttelijoista ei ole sanonut koskaan metsämanille suoraan päin naamaa, että yli 80 vuotiaan paikka ei ole etukuormaimen kauhassa korkealla ilmassa horkkimassa omenoita omenapuusta vailla minkäänlaista suojakaidetta, vailla minkäänlaista turvaköyttä.
Kommentoijat vaan kehuu ja ylistää. Kun sanot suoraan päinnaamaa, niin mettämanun mukaan voit pahoin ja purkaat muihin.
😂😂😂😂😂
Lopulta kun Otosta aika jättää pääsee poikamiesaika mäihäämään kunnolla tuvassa kuten kuuluu. Mäihäs kyllä saman lailla uutena poikanakin kun ei äiteekään ollut kotona, tulevasta siis esimakua karjumisesta sekä noitumisesta viime videoilla, on aivan kuin uudesti syntynyt omit turjakkempana. Hössössään on kun vapaus koittaa.
Löh poliisille tänään tuon videon .
Onko perinyt äidiltään vai isältään tuon hulluuden ?
Vanha ukko kuolee sairaalaan se on varma .
Jokaisellahan se on aikanaan edessä.
Mitenkäs nyt suu pannaan kun ukko kotiutuukin huomenna eikä kuollutkaan. Selvännäkijän taitosi on mennyttä🤣