On se naurettavaa professorin

Anonyymi-ap

Pahaisen mökin mainosta. Ketä yrität houkutella sinne? Eikö Keskisuomalaisella ole oikeita uutisia kirjoittaa, kun pitää tuollaista tuonne suoltaa. Vai onko tuo jonkinlaista "salaista viestintää"?

4

142

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Voihan se Alli pohjoisemmassa piipahtaa.

    • Anonyymi

      Paha asia on keskisuomalainen kateus

      • Anonyymi

        Onko Keskisuomalainen kateellinen. Väitätkö, että tuota mökkipahasta joku kadehtisi? Eiköhän tuo ole kuitenkin mökkien pienimpiä malleja ja ulkomuoto ...huh. Nyt kaikki Jyväskylän professorit esittämään Keskisuomalainen lehdessä omia mökkejään..
        Kyllä yli 80 sillä on melkoinen punnerrus noissa rantaan vievissä portaissa tulla ylös. Vai onko tarkoituskin että puolisoksi mainittu jää rannalle ruikuttamaan.
        Ihan oikeesti; kukaan tuskin tuota kadehtii, mutta kannattaako ihan joka asiaa vanhusten lehtiin tuoda ja näin tehdä itsensä naurunalaiseksi narsistiksi? Kysynpä vaan. Ja vielä ne vanhat pirttikaluston penkit pois makuuparvelta, ellei ne ole nukkumapaikkoja.


    • Anonyymi

      Kyllä kepulainen kirjoittaa kepulaiset professorista ihan mitä vaan pyydetään/vaaditaan. Onko narsismi sairaus?

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen Anna Koskela kaahasi 172 km/h

      Kuvasi samalla myös videota, jonka sitten myöhemmin poisti. Jotenkin tuntuu persuilta lähtevän nyt kaikki lapasesta, va
      Maailman menoa
      54
      6838
    2. Koska Minja Koskela ja Sofia Virta kääntyy islamiin?

      Sekä vihreät että vasurit selvästi pitävät islamista ja muslimeista, varsinkin naiset, joten voidaan olettaaa että nuo k
      Maailman menoa
      33
      5350
    3. Ratkaisujen tarjoamisen sijaan SDP on keskittynyt levittämään väärää tietoa

      Kokoomuksen kansanedustaja Martin Paasi on turhautunut eduskunnassa käytävään salikeskusteluun. Hän kertoo, miksi. – Ko
      Maailman menoa
      96
      5303
    4. Miksi media ei ole tutkinut Li Anderssonin antifa-yhteyksiä

      Antifa on väkivaltainen äärivasemmistolainen terrori-järjestö, joka USA:ssa on nyt kielletty. Andersson itse on äärivas
      Maailman menoa
      96
      4882
    5. Juuri nyt! Parturi bongattu Sannan seurassa!

      🌐 Breking News 📢 🗞️ 🆕 Kaksikko bongattu Suomen Helsingin Töölöstä. Kyllä. Sieltä samasta Töölöstä, josta kuppakin
      Maailman menoa
      8
      4720
    6. Sebu Tynkkynen vaatii Ulkopoliittisen instituutin rahoituksen leikkaamista

      kun UPI:n tutkija kritisoi Tynkkystä, Mikä Trump tuo Tynkkynen oikein luulee olevansa? https://www.iltalehti.fi/politi
      Maailman menoa
      19
      4557
    7. Keskisarja kiihotti persuja kansanryhmää vastaan

      Rikoksen vakavuutta lisää se, että Keskisarja toimii eduskuntapuolueen puheenjohtajana, jonka puheilla on enemmän painoa
      Maailman menoa
      75
      4546
    8. Sofia Virran pahoinpitelyä puolustetaan netissä

      HS soitti Virran pahoinpitelyä puolustaneille https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011516353.html
      Maailman menoa
      52
      4222
    9. Kolmepäiväinen työviikko on kulman takana

      Zoomin toimitusjohtajan mukaan tekoäly alkaa olla monissa työtehtävissä niin tehokas, että ihmiset voivat pudottaa työpä
      Maailman menoa
      23
      4115
    10. Mercedes-Benzille riitti Suomen äärioikeistohallitus

      Tästä jo pari vuotta sitten varoiteltiin, että kaikki ulkomaalaiset investoijat poistuvat fasistipersujen myötä tukemast
      Maailman menoa
      63
      4102
    Aihe