Mikä siinä on

Anonyymi-ap

Ihmettelen kovin miksi mies ei oo enään niin kiinnostunut seksistä mies +50 minä +30 puutteessako tässä pitää alkaa elämään vai alanko käydä vain vieraissa mikäli seksiä ei tule. Olen jo jonkin aikaa sanonut, että suhde ei toimi ilman seksiä. Kerran kahdessa viikossa vaan ei riitä mulle.

21

903

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kuinka usein haluaisit?

      • Anonyymi

        Pari kertaa viikossa ainakin.


    • Anonyymi

      Kyllä se kummasti piristää ja ensi kerralla se on vaan vieras, toisella jo tuttu.

      Rohkeasti vaan nautiskelemaan, niin arkikin on juhlaa.

    • Anonyymi

      Kannattaa käydä vieraissa! Mailma täynnä puutteessa olevia miehiä!

      • Anonyymi

        Mistä niitä löytyy? Ei viittis mitään deitti profiilia tehä.


    • Anonyymi

      Vasraus löytyy avauksissa bi-/hs tai parinvaihto esiliinana " aisureina" ukoille joilla naismaailma yms. alkaa häipyä hissukseen!

    • Anonyymi

      Oletko märehtinyt itsesi rumapainoiseksi? Oletko pilannut ihosi tatuoinneilla? Oletko leikkauttanut hiukseksi mieshiuksiksi tai värjäyttänyt ne epäluonnillisen värisiksi?

      • Anonyymi

        Kaikkiin vastaus en. Kyllä pitää naisella pitkät hiukset olla ja no yksi tatuointi on mut se ollut jo yli 10-vuotta. Normi painoinen oon. Jospa se vaan on ku 20-vuotta yhdessä niin toinen ei pidä seksiä niin tärkeänä kun mä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kaikkiin vastaus en. Kyllä pitää naisella pitkät hiukset olla ja no yksi tatuointi on mut se ollut jo yli 10-vuotta. Normi painoinen oon. Jospa se vaan on ku 20-vuotta yhdessä niin toinen ei pidä seksiä niin tärkeänä kun mä.

        Ei muuta kuin vieraitten nussittavaksi kun menet, sieltä löytyy sitten ehkä jotain. Riittävän monelle kun annat.


    • Anonyymi

      Kanta-Hämeessä 58v. Mies puutteessa, vaimo pihtaa! Lähialueella olevat naiset kiinnostaa! Hierontaa annan naisille ilmaiseksi! Tapaaminen julkisella paikalla, nähdään molemmin puolin onko kiinnostusta pidemmälle! T. Make

    • Anonyymi

      Turun suunnalla mukava ja turvallinen, meidän salaisuus.

      M57

    • Anonyymi

      Pia Kaarinasta etsii mieshierojaa! Mielellään eroottista.

      • Anonyymi

        Voisin hieroa sinua Pia. Asustelen lähellä Turkua. Olen 59v.Hoikka siisti mies hieron kyllä joka paikan kuntoon.


    • Meillä taas toisin päin halut siksi seuraa etsin vieraasta.kik skimpaaja

    • Anonyymi

      Kuinka rumapainoiseksi olet märehtinyt itsesi? Mies ei voi sietää läskiä rouvaa.

    • Anonyymi

      Meillä kai tuli vähän päälle +50 pari kertaa viikossa pari kertaa kerrallaan,että silleen?

    • Anonyymi

      Meillä seksi loppui vuosia sitten, mieheni 66v itse olen 50v. Sanon loppui kun mies kestää muutaman minuutin silloin kun ruinaan seksiä, hellyydestä tietoakaan tai suutelusta. Pari vuotta sitten tapasin salilla 30 vuotiaan miehen, ystävystyttiin juttumme sopi yhteen. Yhden kerran hän pyysi kotiaan kahville, molemmat olimme kiihottuneita valmiiksi. Päädyimme kahvittelun jälkeen sänkyyn, sain parasta seksiä pitkään aikaan. Nykyään harrastamme seksiä jopa parikin kertaa viikossa, salin jälkeen siirrymme hänen asunnolleen. Useempi salilla tietää suhteesta, kukaan ota kantaa onneksi. T. Anja

    • Itse olen pohtinut vieraissa käymistä useaan otteeseen, kun oma tilanteeni seksin suhteen vaimoni kanssa on niinkin huono kun nolla. Jos sinulla rohkeutta riittää ja asut kenties pääkaupunkiseudulla, niin voisimme kenties alkuun jutella asiasta keskenämme???

    • Kanta-hämeessä 54v. apumies tarjolla.

    • Anonyymi

      Sanoppa se, kun myös päinvastaisia kokemuksia esiintyy palstalla kaiken aikaa!?

      Kuka on oikeassa?

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle

      Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle
      Joensuu
      23
      3041
    2. Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen

      Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A
      Kotimaiset julkkisjuorut
      12
      2119
    3. Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?

      Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.
      Puolanka
      66
      1968
    4. Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen

      Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell
      Kotimaiset julkkisjuorut
      100
      1833
    5. Toivoisitko Rakas vielä?

      Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.
      Ikävä
      76
      1563
    6. Ihan pieni näkeminen vaan

      👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥
      Ikävä
      39
      1336
    7. Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"

      Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1282
    8. Keskustelua kasteesta

      You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti
      Kaste
      400
      1265
    9. Jos saisit antaa yhden neuvon

      jälkikasvullesi elämää varten, niin minkä antaisit?
      Sinkut
      111
      1065
    10. Tulipalo viimeyönä

      Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj
      Jämsä
      15
      1046
    Aihe