Ääliöitä liikkeellä

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=98&conference=4000000000000029&posting=22000000009359784

Kumma juttu millaisia ääliöitä näillekin palstoille eksyy kiroilemaan ja haukkumaan muita
2647
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

että jotkut nostavat ne framille?

Äänestä

Ainut ääliö täällä olet sinä. Kerroppa taas kuinka turha amppeerimittarissa on miinus puoli,,,,vitun pelle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sähkömies 1 kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=98&conference=4000000000000029&posting=22000000009359784

Kumma juttu millaisia ääliöitä näillekin palstoille eksyy kiroilemaan ja haukkumaan muita

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu