simputus hoito

jouduin päihdepalvelunkeskuksen asiakkaaksi syyskuussa 2022 en ole sen jälkeen saanut nukutuksi ja herään painajaisiin 2 3 tunnin välein sluehallintovirasto ei voi puuttua koska mitään laitonta ei ole tapahtunut hoito on yleiseti käytetty ja hyväksytty lain mukaan terveyskeskus mehiläinen pihjalinna eivät saa hoitaa
2111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hyvinhän tuo nukuttaa jos 23 tunnin välein heräät...

Äänestä

Ajatuksiesi harhailu on varsin ymmärrettävää ottaen huomioon unettomuus, mutta voisitko siitäkin huolimatta kirjoittaa asiasta hieman selvemmin.
Olen itsekin parinkymmenen vuoden kestohumalan jälkeen raitistunut, joskin ollut selvinpäin jo kauan aikaa, mutta vielä nykyisinkin joudun ajoittain elämään muutaman muutaman tunnin yöunella, vaikka ei sentään parin viikon mittaisina kuten aikoinaan. Suurin ongelma niihin lienee ollut yläpään sisällä ja erityisesti syy mitä nimitettiin kansan kielellä "hermot lopussa" Sitä ne tosiaankin oli.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


hannupekkamakinengm kirjoitti:

jouduin päihdepalvelunkeskuksen asiakkaaksi syyskuussa 2022 en ole sen jälkeen saanut nukutuksi ja herään painajaisiin 2 3 tunnin välein sluehallintovirasto ei voi puuttua koska mitään laitonta ei ole tapahtunut hoito on yleiseti käytetty ja hyväksytty lain mukaan terveyskeskus mehiläinen pihjalinna eivät saa hoitaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu