Onko hygieenistä irtokarkien osto sieltä voit saada jonkun nuoleman maisteleman karkin.taudit.tätä tapahtuu .minä en ole ikänään ostanut.kehoitan ystäviänikin.tuohan on selvyys maistellaan kun ei ole hyvä takaisin laatikkoon.ei karkin ostaja.
Haloo.immeiset.miettikää.
10
626
Vastaukset
- Anonyymi
Ne maistelijat väheni paljon kun raja meni kiinni.
- Anonyymi
Olihan se joku mamu kerran kussu siihen karkkilaariin
- Anonyymi
Tällaista on tuleva jatkossakin, jos hölmöläiskansa uskoo kaikki demareitten ja vihervassareitten paskan puhumisen ja äänestää näitä elikkä alkaa sahaamaan sitä oksaa missä istuu.
- Anonyymi
Kaikille matuille ei ole uimahallia siihen tarkoitukseen.
- Anonyymi
En todellakaan ole ostanut irtokarkkeja, enkä osta. Vähän mietityttää itsepalvelu sushit ja salaatitkin.
- Anonyymi
Ja paistopisteet
- Anonyymi
Intiassa on näyttäviä katukeittiöitä.
- Anonyymi
Pyhän lehmän kuvatulla paskalla paistetut naan leivät maistuvat ihanalta 🤤
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pyhän lehmän kuvatulla paskalla paistetut naan leivät maistuvat ihanalta 🤤
Intiassa käydessä ihmeteltiin kerrostalojen seinillä olevia ränneja, joista tipahteli aika ajoin kakkapökylöitä jalkakäytävälle.
Aikamme taivasteltuamme paikalle ilmestyi kastiton työttönen, joka rikkaharjaa muistuttavalla lastalla pyyhkäisi pökäleen kihveliin ja kantoi sen lähimpään roskikseen.
Ei tarvinnut juomavettä tuhlata paskan huuhteluun niinkuin meillä täällä perukassa...
- Anonyymi
Mulla on immuniteettikykyä niinko emännällä, jos oot niin kipee niin kannattasko miettiä missä meni vikaan? Kenties uskoit kaiken televisiosta ja uutisista?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannan kirja USA:n bestseller!
"Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä19511788- 298194
Metsäalan rikolliset
Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.586206Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..1715136- 424891
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai474470Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1164383- 1183855
- 813343
- 501853