Moikka!
Oon 15v poika ja haluisin jutella vaik snäpis muille vaippojen käyttäjille.
Itse käytän vaippoja sen takia koska tykkään vaan niistä ja käteviä :) :3 yökastelijatkin jotka on ok siitä et käyttää vaippoi nii saa tulla juttelee.
(Jos pidät asiaa outona niin poistu :D)
Oon 15v poika ja haluisin jutella vaik snäpis muille vaippojen käyttäjille.
Itse käytän vaippoja sen takia koska tykkään vaan niistä ja käteviä :) :3 yökastelijatkin jotka on ok siitä et käyttää vaippoi nii saa tulla juttelee.
(Jos pidät asiaa outona niin poistu :D)
Vastaukset 28
Vanhimmat
Löytyyhän meitä. Vaippoja käytän lähes päivittäin. Entäs sinä itse? Kuinka usein käytät? Missä tilanteissa oot vaipoissa?
Nukkuessa on kiva käyttää ja en siis tarvitsisi vaippoja mut tykkään niistä (:
Onks sul jotaa sovellusta mis vois jutskailla? 😊
Löytyy esim kik, telegram, snäp
No haluutko snäpis jutskailla?
Sitku oot 80v ja kastelet koko ajan niin ei oo niin kivaa
Jos elän siihen asti😎👊🏽
Odota keski kkää ja eturauhasongelmia
30 v riittää..
Mitä sun vanhemmat ajattelee tuollaisesta ? ja sun vanhemmat antaa sulle rahaa jotta saat ostaa vaippoja.
Ei ajattele mitään ku eivät tiiä😎👊🏽
eli kuskaat käytetyt vaipat heti ulos roskiin
Jännä että vanhemmat hyväksyy poikansa vaippafetissin . Ei varmaan vanhempia hävetä kun omalla pojalla on tollanen fetissi.
Ei ne tiiäkkään asiasta😎
Eikä vanhempien tarvii kaikkia salaisuuksia tietää. Vaippailusta ei ole mitää haittaa, päinvastoin, kiva jos tuo hyvänolon tunnetta. Mitä vaippoja käytät?
missä säilytät kotona sun vappapaketteja
ja millä rahalla ostat...
pissaako aloittaja yöllä vaippaan jos tulee pissahätä
mitä vaippoja käytät ja mitä kokoa
Kerrot profiliisissa nauttivasi oikein kunnon märästä vaipasta. Niin kerro mikä siinä on niin mukavaa ja käytätkö jotain vauvan tuotteita ehkäisemään vaippaihottumaa. En ymmärrä miten 15 vuotias voi nauttia märistä vaipoista.
Mua kiinnostaa miltä se todella märkä vaippa tuntuu? kiihottaako se märkä vaippa ja tuleeko erektio kun märkä vaipan pinta osuu sun penikseen
Ja sit ihmetellään, kun naiset ei tykkää.
ei varmaan kantti kertoa :D
Aloittaja vois vastata kysymyksiin kun kerta ketjun teki aiheesta
Juttele reippaasti isäs kanssa.
On jo isäskin ihan vaippaiässä.
Elämä helpottuu, kun ei kummankaa tartte salailla.
Vitun noloa
se nolus tässä fetississä juuri kiihottaa
Kuka tyttö haluaa seurustella pojan kanssa joka huvikseen käyttää öisin vaippoja. Ja vielä kun poika pissaa vaippaan. Mutta jos hlauu elää loppuelämänsä vaippojen kanssa ja ei halua parisuhdetta niin toki saa käyttää vaippoja .