Pelkään sinua

Olet niin ahdistava. Pakko mennä eteenpäin.
7314
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jäikö levy päälle. 🤣

2Äänestä

Samoin

Äänestä

Sinä muovasit minut sellaiseksi teoillasi...

1Äänestä

Mene vain, en tykkää huonoa. Kiitos!

Äänestä

Olet siis pelkuri joka valitsi pelon
Minä luulin et sä pystyt muuhunkin elämässäsi kuin pelkoon
Anteeksi taisin erehtyä .

Äänestä

Ok.

Äänestä

Mäkin oon sellainen, aina mentävä siihen mihin eniten pelkään. Joku ihme itse itsensäruoskiminen? En tiedä. Ihan sivusta kyllä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olet niin ahdistava. Pakko mennä eteenpäin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu